Kule tipi soğutucu ve fan önerisi

Yusuf13579

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kasam Dark Pro mesh ve 12 cm 7 adet fan destekliyor. Kasada 4 tane var ve 3 tane daha lazım önerebilir misiniz? Ayrıca 1 adet de işlemci soğutucu ya ihtiyacım var 16Cm'ye kadar da kule tipi soğutucu destekliyor kasam. Bunun içinde bir kule tipi soğutucu önerir misiniz? Bütçem aşırı değil orta halli bir bütçem uzun süre götürsün. Bir de toz hava filtresi lazım 2 adet.

Piyasadaki en fiyat/performans soğutucu bu şu an. 214 XT 1000 Lirayı geçmiş ona o para verilmez bu dururken. Fanlarını bulabildiğiniz en kaliteli 12 cm fan ile değiştirirseniz alacağınız performans artar.

Kasa için 3 önde 1 arkada 4 fan yeterli olacaktır.
İşlemci için
Toz hava filtresi ölçüleri nasıl olacak?
Bundan aldım arızalı çıktı ya. Tekrar alıp almamakta tereddüt ediyorum. Zaten fiyatı bir ayda 200 lira zamlanmış. 224'ü falan mı alsak? O da 1600 lira. Arada 400 lira fark var.

Piyasadaki en fiyat/performans soğutucu bu şu an. 214 XT 1000 lirayı geçmiş ona o para verilmez bu dururken. Fanlarını bulabildiğiniz en kaliteli 12 cm fan ile değiştirirseniz alacağınız performans artar.

Fan önerisi verebilir misiniz?

İşlemci için.

Bilmiyorum maalesef.

İşlemci için.

28 galiba.

Maalesef o konuda bilgi sahibi değilim.

Bu nasıl işlemci soğutucu olarak bir de bu fan nasıl efendim
ID-Cooling XF-12025-SD-k

Maalesef o konuda bilgi sahibi değilim.

Peki efendim SE 224XT nasıl 700TL'ye bu beni uzun süre götürurmü

Bunu aldım toz filtresi olarak 2 adet.

Son düzenleme:
Bu nasıl işlemci soğutucu olarak bir de bu fan nasıl efendim
ID-Cooling XF-12025-SD-k

Peki efendim SE 224XT nasıl 700TL'ye bu beni uzun süre götürurmü

Bunu aldım toz filtresi olarak 2 adet.
Bende fan almayı düşürüyorum 11700K için undervolting yapsam bile düşmüyor sıcaklıklar 100 derece hep kullanım 5-15 arası olmasına rağmen. İşlemciye test bile yapamadım sistemi alalı 6 ay gibi bişey olmuştur

Bende fan almayı düşürüyorum 11700K için undervolting yapsam bile düşmüyor sıcaklıklar 100 derece hep kullanım 5-15 arası olmasına rağmen. İşlemciye test bile yapamadım sistemi alalı 6 ay gibi bir şey olmuştur.

Ben şimdi Snowman T6 Ultra aldım inşallah iyidir F/P diyorlar size de öneririm bazı kullanan kişiler 80 derecelerden 50 derecelere düştüğünü söylüyor.

Geri
Yukarı