Kullandığım klavyenin fiyatının çok yükselmesi

Tamam? Sonuçta 338 liraya G213 alabiliyorsunuz şuan? Amerika'da bile böyle saçma fiyat farkları olabiliyor.

3500 liraya K70 satıyorlar :)

%30 artmış. Ixtech diye bir laptop(notebook ne haltsa bir şeye de benzemiyor) var. 700'den 2300'lere çıktı bence o daha anormal. Ondan sonra fiyatı artan hiçbir ürüne şaşırmadım zaten.

Biz de onu demeye calisiyoruz. Bir tarafta 330TL'ye satilirken obur tarafta neden 440TL'ye satiliyor? Milleti bildigin salak yerine koyuyorlar.
Hocam zaten ilk mesajımda bunun hakkındaki fikrimi belirttim. Bunu desteklemiyorum ama bu var, bunu biliyoruz zaten.

Aldığım klavyenin fiyatı 100 lira artmış! Gibi başlıklar atmanın ne manası var? Zaten 3-4 önce de fiyatının 100 lira daha pahalı olduğu yerler vardı.

Birisi 40, birisi 60 dolar. Arada %50 fiyat farkı var.

Son düzenleme:
Aldığım klavyenin fiyatı 100 lira artmış! Gibi başlıklar atmanın ne manası var? Zaten 3-4 önce de fiyatının 100 lira daha pahalı olduğu yerler vardı.
Gigabyte K1 indirimdeyken 600TL civarina inmisti, su anda 800TL'ye satiliyor. Demek ki isteyince dusuk fiyatlara satilabiliyormus degil mi? Adamlar millete gecirmek icin ellerinden gelenleri yapiyor. Bazi klavyeler var, sadece bir firma Turkiye'de tedarik ediyor, o klavyeler asiri pahali oluyor. Mesela Ducky ve GMMK serisini ornek gosterebiliriz. Ikisi de yurt disindan alindiginda 700-800TL'ye gelebiliyor fakat Turkiye'de 1300TL'den daha pahaliya satiliyor.

@efedesu Tartışmanın mantığı yok, satıcılar bizi salak yerine koyuyor, o kadar.

Bu arada K1 indirimi güzel bir indirim, yurt dışında 99 dolar olan ürünün 600 lira olması gayet iyi
bence.
Çin'de ucuz olan ürünlerin TR'de pahalıya satılması biraz fazla abartı, gerçekten de 600 liraya alınan bir klavye TR'de 1000-1500 lira oluyor.

Geri
Yukarı