Kullandığınız Android Telefon Fiyatının Hakkını Veriyor mu?

Alcatel IDOL 4 kullanıyorum. 1000 lira için farkındalık sahibi bir kullanıcıysanız oldukça hoş. Telefonunuzu ne yaparsanız yapın ele geçiren Hava Durumu ve Joy Launcher gibi uygulamalar çok can sıkıcı. Telefon kendi kendine yüklüyor. Ama yavaşlık yaşıyorsanız, Firmaya geribildirim yolluyorsunuz ve bir haftaya mutlak çözüyorlar. O konuda hoş. Kamerası güzel. Bence hak ediyor gibi.
Belirtmem gerek, bir aralar garip bir sıkıntısı vardı. Android uygulama optimizasyonu isminde bir durum. Açtığımda 1 dakika ile 2 dakika arasında bekletiyordu. Artık yok.

S3 Mini kullanıyorum. Kullandığım telefon kaç yıl öncesine ait olsa bile bence özellik bakımından yeni çıkan telefonlardan geri kalsa da bence parasını hak eden bir telefon. Tek sıkıntısı arada sırada kasmalar yaşanıyor o da ufak tefek olduğu için sıkıntı yok diyorum.

Belirtmem gerek, bir aralar garip bir sıkıntısı vardı. Android uygulama optimizasyonu isminde bir durum. Açtığımda 1 dakika ile 2 dakika arasında bekletiyordu. Artık yok.
Ben de IDOL 4 kullanıyorum.
Evet, arayüz biraz daha stabil olabilirdi. Ama onun dışında süper bir telefon.
Uygulama sorunlarını çözmeye çalışıyorum, çözersem konu açarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı