Kullandığınız antivirüsler ve nedenleri

SARAÇLI

Hectopat
Yer
Balıkesir
+İnternette uygun fiyata key alabildiğim için, geçen yıl 1 yıllık (12 TL ), bu yıl 2 yıllık ( 26TL ) aldım sorunsuz kullanıyorum. Peki sizin kullandığınız antivirüs ve nedenleriniz nedir?

Adsız.png

Kullanmıyorum.
Arada Kaspersky indirip işimi görüyor ve siliyorum.
Hiçbir yazılım bana ona tıklama, onu indirme, ona girme, onu açma diyemez. Sinirleniyorum nedense.

Son düzenleyen: Moderatör:
+İnternette uygun fiyata key alabildiğim için, geçen yıl 1 yıllık (12 TL ), bu yıl 2 yıllık ( 26TL ) aldım sorunsuz kullanıyorum. Peki sizin kullandığınız antivirüs ve nedenleriniz nedir?

Eki Görüntüle 1060050
Ben Kaspersky kullanıyorum. Forumdakilerin önerilerine, deneyimlerine göre acayip iyi. Ben de deneyimledim ama virüsü yakalamadığını görmüştüm. Format attım en sonunda PC'ye ve daha 15 dakika önce trojanlı bir siteye girdim yanlışlıkla. Yine format atıcam. İyi geceler.

Ben Kaspersky kullanıyorum. Forumdakilerin önerilerine, deneyimlerine göre acayip iyi. Ben de deneyimledim ama virüsü yakalamadığını görmüştüm. Format attım en sonunda PC'ye ve daha 15 dakika önce trojanlı bir siteye girdim yanlışlıkla. Yine format atacağım. İyi geceler.

Sen internete girme. d (yanlış anlama özür dilerim yanlış anlarsan)

Yaklaşık 1 senedir Kaspersky Security Cloud kullanıyorum. İnternetten indirdiğim her şeyden şüphelendiğim için, tarama amaçlı kullanıyorum.

Geri
Yukarı