Kullandığınız ekran kartı ve deneyimleriniz

Önceki ekran kartım MSI RX580 Armor 8 GB idi, şu an da PNY RTX3060 FPS oyunlarında aldığım performans ise aynıydı ikisin dede çok yüksek FPS'lerde oynuyordum, ancak hikaye oyunları özellikle DLSS veya FSR destekleyen oyunlarda çok ciddi farklar oluşuyor. Örneğin RX580 ile Valorant'ta 250-280 arası bir FPS alıyorken AC Valhalla gibi bir oyun 40-50 FPS veriyor düşük ayarlarda ancak RTX3060 kart düşük ayarlarda DLSS kalite modunda 140 150 FPS'leri görüyor. Fiyatı'da 2 ay önce 7500 TL'ye aldım.

Özellikle DLSS hayat kurtarıcı hocam. Bazı oyunlarda stabiliteyi bile artırıyor.

Kartı nerden aldınız acaba? Uzun zaman boyunca takip ettim hiç böyle bir indirime rastlamadım, kaçırmışım. Ama neyse ki karttan memnunum ben de

Ekran kartı: NVIDIA GT 430.
Fiyat ve tarih: 400 TL- 2021.
Deneyim: 2010- 2012 oyunları için kullanılır. Tarayıcı üzerinden film, video izlenir. Fazla bir şey yapılmaz. Sadece görüntü gelsin diye yapılmış bir ekran kartı.

RX 570 sattıktan sonra GT 1030 Oyun oynayabilsem deneyimimi yazacam da. Pek oynanmıyor.

Kartı nerden aldınız acaba? Uzun zaman boyunca takip ettim hiç böyle bir indirime rastlamadım, kaçırmışım. Ama neyse ki karttan memnunum ben de
Vatan'dan aldım. 14 bin'den satışa koydular. %25 hediye çeki iadesi + Cashback derken o paraya gelmiş oldu ürün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…