Kullandığınız en kötü ekran kartı nedir?

Şu an Intel HD Graphics Pentium var ve Zula gibi akıcı oyunlarda güzel FPS veriyor. Ama hocam bence sadece ekran kartı değil bence kullandığınız işletim sistemi de önemli mesela ben şu an Windows embedded 8.1 ındustry Pro kullanıyorum ve işletim sistemi o kadar hafifki 1 dakikada açılıyor ve açılır açılmaz işlem yapabiliyorsunuz.

AMD Radeon HD 7640G oyunları zar zor oynatırdı ama yine de güzeldi be sonradan komşu çocuğu benden izinsiz alıp nasıl yaptıysa yaktı ekran kartını.

Merhaba arkadaşlar. Kullandığınız en kötü ekran kartı nedir?

Benim şu ana kadar kullandığım en kötü masaüstü tabanlı ekran kartı i5-3570K işlemcinin içindeki Intel HD Graphics 4000 oldu. O zamanlar kullandığım anakart olan ASUS P8Z77-V LX anakartın HD Graphics performansını arttırma özelliğine rağmen sadece Minecraft ve CS 1.6 düzgün oynanıyordu. O zamanlar Minecraft oynarken video çekiyordum ve 30-40 FPS alıyordum. Bazı Minigame'lerde ise 25'e kadar düşüyordu. İşin ilginç yanı oynarken hiç zorluk çekmiyordum. Yani düşük FPS ile oynamaya alışmıştım. Şimdilerde 100+ FPS ve 120 Hz ile oynamaya alıştığım için 30 FPS bana ölüm gibi geliyor.

Intel HD5500.

Geri
Yukarı