Kullandığınız ilk telefon

Samsung E1190. bayram harçlığım ile almıştım.
(Şu anda da dedem kullanıyor bu telefonu.😍)

Forumun yaş ortalamasını belli edecek bir konu. Maşallah herkesin ilk telefonu dokunmatikmiş. :D

Nokia 6300 Metal kasa canavar. Bilenler vardır elbet. 2. Katta düşse bile ancak arka kapağı açılırdı. :)
Nokia 6300 benim içimde bir ukde. Zamanında çok isteyip, alamadığım bir telefon. Yerine babam doğum günümde N70 almıştı. N70 hala duruyor çekmecemde. Güzel günlerdi ya. Daha sonra İPhone çıktı. Tuşlu devri bitti. Ben de İPhone 3G ile tanışmıştım dokunmatik telefonlarla. Amcam almıştı yine doğum günü hediyesi olarak.

Note 2 kullandım. Cidden Samsung'un amiral gemisiydi. Hala çoğu şeyi yapmak için yeterli bir telefon.
download.jpg

Tam ilkini hatırlamıyorum ama babamın eski telefonlarından çok tuşlu kullandım, hatırladığım ilk telefon ise Nokia'nın bir telefonu idi. Dokunmatikti ve Windows Phone yüklüydü.

ffecbe37d8e158fc18bc20272d2b1845.jpg

Bu telefonu hatırlayan var mı? Bu telefon 3310'dan bile daha dayanıklıydı. Mahallede bununla maç yapmışlığımız var. Bir video vardı. Bunun üzerine benzin döküp yakıyorlardı. Hâlâ çalışıyordu yanmasına rağmen. Bulursam koyarım. Buldum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı