Kullandığınız işletim sistemi ve kullanma nedeniniz nedir?

ISO'lar ciddi derecede sistemin açılış hızını etkiliyor, ReviOS kullanmıştım, lakin ISO'lar bazı oyunlarda sıkıntı çıkartıyor açmıyor o yüzden geri orijinal ISO'ya döndüm

Uzun yıllar orijinal kullandım. PC başında çok kalmadığım için hangi sorunlar oluyor bilgisyar nasıl bir tepki veriyor bilmiyordum. Uzun süre PC kullanınca orijinal çok sorun yarattı bana.

Aklına gelebilecek çoğu Custom ISO'ları kurdum. Benim başıma ufak tefek hatalardan başka hatalar çıkmadı. Aşırı hızlı ve boş boş uygulamalar yüzünden sistem belleğini yemiyor.

ISO'lar ciddi derecede sistemin açılış hızını etkiliyor, ReviOS kullanmıştım, lakin ISO'lar bazı oyunlarda sıkıntı çıkartıyor açmıyor o yüzden geri orijinal ISO'ya döndüm.

👍

Bellek azlığında Linux Mint ama tavsiyem Pardus çünkü yerli ve milli ben Windows 10 Pro kullanıyorum çünkü günlük kullanıcılar için Windows programı geliştiriyorum.

Pardus'un geliştiricileri ile röpörtaj yapmıştım çok umursayan insanlar değiller.

Bence Windows kullanacaksanız LTSC kullanın.

Ben eskiden Fedora+AtlasOS kullanıyordum şu an EndeavourOS.

Windows 10 LTSC 1809 nedeni bilgisayarımın çöp olması.

Güzel tercih qncak oyun oynamıyorsanız veya Riot oyunları rı oynamıyorsanız Linux Mint öneririm.

Windows 10 22H2. Çünkü Win 11 sorunlu, 11'den sonraki alternatif 10 benim için.

Geri
Yukarı