Kullandığınız telefon markası nedir?

Hangi Marka Telefon Kullanıyorsunuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    351
Bütçe olduğu sürece iPhone her zaman en iyisidir. iPhone 7 kullanıyorum 3 seneyi geçti hala taş gibi ve çok seri. Ama bu bozulursa iPhone serisine yetişemeyeceğimiz için Xiaomi tercih ederim.

Galaxy A8 (2018) kullanıyorum, tam iki senedir benimle.

Artıları (+)
  • Kamerası
    • Çok iyi de değil çok kötü de değil. Manual Cam Pro kullanıyorum kamera yazılımı için.
  • Ekranı
  • IP68 sertifikası
Eksileri (-)
  • Batarya performansı
    • İlk aldığım zamanlar 1 günden uzun rahat dayanıyordu ama şimdi akşama kadar zor dayanıyor.
  • Kamerası
    • İşlemcisine rağmen 1080p'de 30 FPS çekmesi ve ağır çekim özelliği olmaması tam bir saçmalık.
  • Güncelleştirme desteği
    • Samsung'un klasik iki güncelleştirme desteği. Android 7 ile geldi, 8 ve 9'u aldı, bitti.

Kullandıklarım arasında beni en çok etkileyen BlackBerry PRIV olmuştu. Fakat ısınma sorunu ve elime çok büyük gelmesi yüzünden tekrar IPhone'a geçtim. Onun dışında iki ekranlı YotaPhone 2'im vardı. Çok ta sağlamdı aslında duruşuna ve özelliklerine göre. Telefon mükemmeldi ama üstüne top düşüp ikinci ekranını kırana kadar. O top hayallerimle oynadı varya. 😀

GM Discovery'yi pek sallamıyorum çünkü cihaz gerçekten sadece 2013-2014 arası kullanılabilir durumunda. Custom ROM ile uygun olmasa ölü bir cihaz zaten bunu söylemeye gerek yok.

P20 kullanıyorum.

(-)Leri.
Bootloader kilidi açılmıyor
Batarya bazen yetmiyor.
Sarj aleti kocaman

(+)Ları
İki kamera olsa da AI çok güzel yapıyor işini.
Parmak izi hızlı eli terleyenler rahatlıkca kullana biliyor.

Geri
Yukarı