Kullanıcı Adı Değişiklikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
500 mesaja henüz ulaşamadım ancak rica etsem kullanıcı adımı adımı "Maestro" olarak değiştirebilirmisiniz. Değiştirirseniz minnettar kalırım.:mutlu:
500 mesaja ulaştığınız vakit tekrar bildirin. Yalnız sırf bu sebeple post kasmaya çalışırsanız tüm postlarınız silinir + 1 ay ceza alırsınız...

Adımı mümkünse "AEmirhan" yapabilir misiniz?

500 mesaja ulaştığınız vakit tekrar bildirin. Yalnız sırf bu sebeple post kasmaya çalışırsanız tüm postlarınız silinir + 1 ay ceza alırsınız...
Kesinlikle ama kesinlikle bu sebepten ötürü post kasmaya çalışmıyorum. 500. mesajıma ulaştığımda size tekrar ulaşırım. Bu arada bu siteye sadece insanlara yardımcı olabilmek için giriyorum, bilginize.

Usta adımı değiştirmek istiyorum ama siteye girerken de değiştirdiğimiz isimle giriyoruz değil mi?

Malefic olan kullanıcı adımın, Erdi Gürses olarak değiştirilmesini istiyorum.

1. sayfayı okumanı tavsiye ederim.
Kusura bakmayın. ''500 mesaj altındaki üyeler, sadece T.C vatandaşlığındaki isimini limite takılmaksızın değiştirmeyi talep edebilirler.'' Yazısını okuyunca yanlış anladım.

Usta adımı değiştirmek istiyorum ama siteye girerken de değiştirdiğimiz isimle giriyoruz değil mi?
Evet, yeni isimle giriliyor. Değiştirmek isterseniz bildirin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı