Kullanıcı Adı Değişiklikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar,

Yeni konu açmak istemedim, mesaj olarak yazmak istedim.

Samet Caymaz

Bu linkteki üyelik benim. Lütfen üyeliğimi, birleştirebilir misiniz? Kullanıcı adım FaNTaSTiCaS şeklinde kalacak, topladığım puanlar eklenecek, konular ve mesajlar birleşecek, tabi mümkünse. Üyelik tarihim 27 Ocak 2014

Teşekkürler.

Kullanıcı adım ismet hakan diye kayıtlıydı, lakin çoklu hesaptan dolayı ceza yedim ismim değişti. Lütfen geri ismet hakan yapar mısınız?

Merhaba, kayıt olurken gerçek adım soyadım ile kaydoldum. Ancak google aramalarında çıkacağı hiç aklıma gelmedi. malumunuz günümüzde işe alımlarda bile google ve sosyla ağ taraması yapılıyor. Adımın kardinalfasulye olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Kuralların tersine bir durum talep ediyorum farkındayım ama haklı bir sebepten. Üstelik çok katı kurallarınız var, sebebini merak ettim doğrusu.

Kullanıcı adımın; Rıza Şahin olarak değiştirilmesini rica ediyorum.

merhaba kullanıcı adımın gerçek adım olması sebebiyle google aramalarında gözüktüğü için kojirohyuga olarak değiştirilmesini rica ediyorum,değiştirirseniz çok mutlu olurum.

Merhaba, kayıt olurken gerçek adım soyadım ile kaydoldum. Ancak google aramalarında çıkacağı hiç aklıma gelmedi. malumunuz günümüzde işe alımlarda bile google ve sosyla ağ taraması yapılıyor. Adımın kardinalfasulye olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Kuralların tersine bir durum talep ediyorum farkındayım ama haklı bir sebepten. Üstelik çok katı kurallarınız var, sebebini merak ettim doğrusu.
Bu arkadaşla aynı sebepten ismimin J.Reverdi olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Bundan önce yine talep etmiştim ama reddetmiştiniz. Ama sanırım kuralları esnetmiş olacaksınız ki bu arkadaşın talebi yerine getirilmiş umarım benim talebimi de gerçekleştirirsiniz aksi halde çifte standart uygulamış olacaksınız ki bu Technopat ailesine hiç de yakışmayan bir davranış olur.

Kullanıcı adımın "Truqal" olarak değiştirilmesini rica ediyorum.

Merhabalar. Kullanıcı adımı " Far2Cry " olarak değiştirilmesini rica ediyorum. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı