Kullanıcı Adı Değişiklikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsmimi ''LastWorld17'' olarak değiştirir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Benim de ismimi Ahmet Kocaadam olarak değiştirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Düzenlendi.

Serhat Akman olarak değiştirmek istiyorum.
Belirttiğiniz isim başkası tarafından kullanımda.
"Yabancı" olarak değişmesini istiyorum.
Düzenlendi.
Kullanıcı adımı Mehmet Şenol yapar mısınız?
Düzenlendi.
Sefa Yıldırım olarak değiştirilmesini talep ediyorum.
Düzenlendi.
Foruma ilk kayıt olurken bu kadar ısınacağımı sanmıyordum fakat şuan burayı bir hayli sevmiş durumdayım, bu yüzden artık gerçek adım ile foruma devam etmek istiyorum.

Kullanıcı adımımı TC Vatandaşlığımdaki ismim olan '' Özgür Can '' olarak değiştirilmesi talebinde bulunuyorum, peşinen teşekkür ederim :)
Belirttiğiniz isim başkası tarafından kullanımda.
Benim de adımın ve soyadımın arasına bir boşluk bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler.
Düzenlendi.
İsmimi ''LastWorld17'' olarak değiştirir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
Düzenlendi.

Kullanıcı adımı WebOrNo yapabilir misiniz?

Merhaba kullanıcı adımı gerçek adım olan Fatih POLAT olarak değiştirmenizi rica ediyorum teşekkürler.

Kurallar:

• Mesaj sayısı 500 ve üzeri olmayan üyeler kullanıcı adı değişimini talep edemez.
    • 500 mesaj altındaki üyeler, sadece T.C vatandaşlığındaki isimini limite takılmaksızın değiştirmeyi talep edebilirler.
    • 3 ay içinde birden fazla değişiklik talebi yapılamaz.
Bu başlık altında forum kullanıcı adı değişikliği istekleriniz olursa onları alıyor ve yanıtlıyoruz.

*Not: Uzun süredir buradaki kütüğe işlemeden isim değiştirdik, bir ara çok fazla değişiklik vardı bu yüzden yukarıdaki yeni kuralı eklemek durumunda kaldık.
*Not 2: Sosyalde tanınan biri iseniz adınızı değiştirdiğinizde sizi diğerleri tanımayacaktır. Bu yüzden değişikliği talep ettiğinizde tekrar düşünmenizi isteriz.
Ali bey merhaba kullanıcı adımı mümkünse eğer gerçek adım olan Fatih Polat olarak değiştirmenizi sizden rica ediyorum teşekkürler.

Kurallar:

• Mesaj sayısı 500 ve üzeri olmayan üyeler kullanıcı adı değişimini talep edemez.
    • 500 mesaj altındaki üyeler, sadece T.C vatandaşlığındaki isimini limite takılmaksızın değiştirmeyi talep edebilirler.
    • 3 ay içinde birden fazla değişiklik talebi yapılamaz.
Bu başlık altında forum kullanıcı adı değişikliği istekleriniz olursa onları alıyor ve yanıtlıyoruz.

*Not: Uzun süredir buradaki kütüğe işlemeden isim değiştirdik, bir ara çok fazla değişiklik vardı bu yüzden yukarıdaki yeni kuralı eklemek durumunda kaldık.
*Not 2: Sosyalde tanınan biri iseniz adınızı değiştirdiğinizde sizi diğerleri tanımayacaktır. Bu yüzden değişikliği talep ettiğinizde tekrar düşünmenizi isteriz.
Merhabalar, kullanıcı adımın, mesaj sayım 500'ün altında olduğu için T.C vatandaşlığındaki ismim Onur Porsuk olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı