Kullanıcı adı önerisi

682784

Hectopat
Makaleler
6
Her yerde kullanabileceğim (medya, oyun vs.) Bir nick arıyorum. Hazırda sizin kullandığınız veya Web'de bulduğunuz nickleri atmanızı istemiyorum. Kendi nickimi nasıl oluşturabilirim? Yani bir anlamı olsun istiyorum. Kendi kullandığınız nicklerin anlamlarını yazarsanız ben de esinlenerek bir şeyler yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerde kullanabileceğim (medya, oyun vs.) Bir nick arıyorum. Hazırda sizin kullandığınız veya Web'de bulduğunuz nickleri atmanızı istemiyorum. Kendi nickimi nasıl oluşturabilirim? Yani bir anlamı olsun istiyorum. Kendi kullandığınız nicklerin anlamlarını yazarsanız ben de esinlenerek bir şeyler yapabilirim.
İnternetteki nickleri birleştirin :D

ensx0

Dediğim gibi bi anlam olsun istiyorum isimimin içinde olduğu bir nicki neden kullanayım onun yerine direk ismimi yazarım. Nasıl bir şeyden anlam çıkarıp kullanabilirim?

En önemlileri.
1. ilk fark kesinlikle sayı yaparsan güzel durmaz.
2. ilk fark büyükse hepsinin büyük olmasına dikkat et.
3. ilk fark en önemlisi.
4 uzun olmamalı en az 5 en fanzla 7 ortalama 6.
5. son harf bir öncekinle uyumlu olmalı mesela benimki "sg" ama bu "pg" olsa çok iyi olmazdı rahat okunuyor kısaca.
6. Sayı olmamalı. Yani "4hm3t" mesela çok kötü
7. İlk harfi küçük diğerleri büyük olursa güzel durmayabilir.
8. Büyüklü küçüklü olmamasına özen göster böyle yaparsan "xPlSg" Bu yaşını düşük gösterir.
9. Yaygın olmamalı kesinlikle 1 ya da 2 olmalı o kullanıcı adı Steam'da bu ismi kullanan var mı diye bakabilirsin.
10. Ve en önemlisi sonuncu. İsminin "XPLSG" olmamasına dikkat et :)

@EREN SATAR bu orada hocam çok komiksin.

Geri
Yukarı