Kullanıcı adı ''Openpgvc'' oldu

Oğuz Gençay

Hectopat
Daha fazla  
Dün hiçbir problemim yoktu, laptopumu kapattım ve yattım. Ancak bu akşam açtığımda laptopumda şifre olmamasına rağmen şifre belirmişti ve kullanıcı adı openpgvc olmuştu. İnternette şifreyi buldum, başka biri daha böyle bir sıkıntı almış. Ancak sorunum buradan sonra başladı. Laptopu açtığımda bilgisayarın belli uygulamalar hariç her şeyi sildiğini gördüm. Tüm dosyalarım silinmişti (Steam, PyCharm, Unity vs hariç). Bu sorun neden oldu? Laptopumu eski haline döndürmenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün hiçbir problemim yoktu, laptopumu kapattım ve yattım. Ancak bu akşam açtığımda laptopumda şifre olmamasına rağmen şifre belirmişti ve kullanıcı adı openpgvc olmuştu. İnternette şifreyi buldum, başka biri daha böyle bir sıkıntı almış. Ancak sorunum buradan sonra başladı. Laptopu açtığımda bilgisayarın belli uygulamalar hariç her şeyi sildiğini gördüm. Tüm dosyalarım silinmişti (Steam, PyCharm, Unity vs hariç). Bu sorun neden oldu? Laptopumu eski haline döndürmenin bir yolu var mı?

Format yolları taştan.

Büyük ihtimalle virüs bulaşmış. En iyisi format atmak fakat kaspersky ile taratıp kullanabilirsiniz.

Muhtemelen virüstür. En yakın tarihte format atacağım. Ama benzer bir durum yaşabilecek arkadaşlar için:
Profilim silinmemiş. Yeni bir yerel kullanıcı profili oluşturulmuş. Eski profilinize(tam takır dosyalar dahil olmak üzere) kullanıcı değiştir bölümünden ulaşabilirsiniz. Sorunu şimdilik böyle çözdüm. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı