Kullanıcı adıma dolandırıcı sitesi açıldı

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Hayatımda yaşadığım en epik olay olabilir, dürüst olmak gerekirse ben "alitility" kullanıcı adını 5 yıldan fazladır kullanıyorum ve tam anlamıyla bana özel bir nick benzeri olarak sadece birkaç hintlinin alitile diye bir kullanıcı adı var haricinde buna benzer bir nick yok, geçen kullanıcı adımı googlea yazınca ne çıkıyor diye merak ettim bir baktım "alutility scam" yani düşündüm birini mi dolandırdım diye yabancı bir site içeriğini pek araştırmadım ama dediklerine göre dolandırıcıymış, benim kullanıcı adımı alıp tek bir harf değiştirip adamlar dümdüz kendine site açmış, beni nerede gördüler diye düşünüyorum çok garip çünkü, denk gelme desek böyle bir denk gelme mümkün değil açıkçası, alutile olsa derim benimle alakası yok ama direkt şekilde alutility olduğu zaman teknik olarak benim kulanıcı adımı cepleemiş oluyorlar, garip yani nasıl böyle bir olay olabiliyor, denk geldiğim site de bu;

Ders çalış LGS yaklaşıyor boş işlerle uğraşma.

Kullanıcı adının patentini al.

İsmin patentini almak dışında yapabileceğin bir şey yok gibi. Siteye mail atıp uğraşabilirsin bu konuyu silin vs diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı