Adıma dava mı açıldı?

725064

Picopat
Makaleler
2
Dün telefonuma durduk yere " sn. birkaç rakam vknli mükellefimiz tarafınıza e tebligat gönderdi. Tebligatınıza https://ivd.gib.gov.tr e tebligatlarım adlı yerden ulaşabilirsiniz diye mesaj geldi.

Son düzenleme:
Eğer yazdığınız linkin aynısıysa tıklamanızda bir sorun yok, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın resmî sitesi.

Adınıza dava açılıp açılmadığına UYAP sitesinden bakabilirsiniz, dediğim gibi attığınız link devlet sitesi bilgilerinizi girmeniz bir sorun oluşturmaz.

Eğer yazdığınız linkin aynısıysa tıklamanızda bir sorun yok, gelir idaresi başkanlığı'nın resmî sitesi.

Hocam linkin doğru olduğunu duymak rahatlattı ama gönderen arkadaş bu yukarıdaki mi? Onu merak ettim. Gelir idaresi başkanlığı diyorsunuz gerçi vergi ile normal mahkemenin de ne alakası var gerçi onu da bilmiyorum ama sormak istedim.

Adınıza dava açılıp açılmadığına UYAP sitesinden bakabilirsiniz, dediğim gibi attığınız link devlet sitesi bilgilerinizi girmeniz bir sorun oluşturmaz.

Bir şey çıkmadı.

Hocam linkin doğru olduğunu duymak rahatlattı ama gönderen arkadaş bu yukarıdaki mi? Onu merak ettim. Gelir idaresi başkanlığı diyorsunuz gerçi vergi ile normal mahkemenin de ne alakası var gerçi onu da bilmiyorum ama sormak istedim.

Bir şey çıkmadı.
Gönderilen mesaj ve linke göre vergi borcu, trafik cezası veya harç bedeli gibi bir ödemeniz var sanırım. Dava ile alakalı bir şey yok.

Adınıza veya telefonun kayıtlı olduğu kişinin adına bu borçlardan biri var mı?
1700573741523.png

Geri
Yukarı