Kullanıcı adınız nereden aklınıza geldi?

Kaspersky reklam ücreti olarak lisans gönderiyor diye biliyordum. Sözleşme mi bitti?
Ne reklamı ya? Kaspersky Internet Security kullanmak için ben para veriyorum Kaspersky'e.
Onlar ile bir ilgim yok. Anlaşmam da yok. Sözleşmem de yok. Onlardan aldığım bir kuruş para da yok. Ben sadece kullanıcıyım. :)

Lisansım bu gün bitiyor. En yakın zamanda yeni lisans satın almayı düşünüyorum. :)

Ne reklamı ya? Kaspersky Internet Security kullanmak için ben para veriyorum Kaspersky'e.
Onlar ile bir ilgim yok. Anlaşmam da yok. Sözleşmem de yok. Onlardan aldığım bir kuruş para da yok. :)

Lisansım bu gün bitiyor. En yakın zamanda yeni lisans satın almayı düşünüyorum. :)
Tespitlerime göre bugüne kadar korsan kullanımşsınız. @Recep Baltaş arkadaşa bir perma ban alalım lütfen :D

@painkiller hocam sizin ağrı kesici üzerinden gelmiş galiba kullanıcı adı :)
Yok dostum ya. Benimkisi tamamen uykusuzluk ve kişisel bir hata yüzünden oldu ve hoşuma gidince kaldı:) Şu aşağıdaki mesajda yazmıştım hatta🤣
Yanlış bir çeviri projesi sayesinde oldu benimki:) Gece saat 3-4 civarı bir çeviri projesini yetiştirmeye uğraşıyordum. Dikkatsizlikle "painkiller" kelimesini "ağrı kesici" yerine yanlışlıkla "ızdırap dindirici" diye çevirdim ve tekrar kontrol ettiğimde farkettim anca:)

Sonra doğru manada kullandığımı ve hoşuma gittiğini farkettim ve uzun zamandır kullanıyorum. Yalnız PUBG yüzünden çok fazla kullanan olmaya başladı ve sorun yaratıyor bu sıralar maalesef:)

Yıllar zaman önce diye girerdim ama üşendim şimdi, ben en kısa yoldan anlatayım:

2016-2017'de hep ismimi "Fearly" olarak başlatmak istemişimdir, çünkü hoş geliyordu bana. İlk başta FearlyKhon kullandım, 5-6 ay boyunca, sonra FearlyGhon olarak değiştirdim yine 5-6 ay boyunca, şimdi ise FearlyGhost kullanıyorum uzun süredir. Dediğim gibi isim geçmişim çok, ama üşendim şimdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı