Kullanıcı adınız nereden aklınıza geldi?

Benim adımdaki "SkyWalker" kısmının hikayesi şuna dayanıyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başındaki "TR" ve "26" ülkemi ve yaşadığım yerin plakasını belirtiyor. Ayrıca çok ihtişamlı göründüğünü düşündüğüm için böyle uzun bir isim tercih ettim.

Kullanıcı Adı kısmını gördüğümde kullanıcı adımın kimsenin umrunda olmayacağının önemli olanın yazdığım şeyler olduğunu fark ettiğimden dolayı bu ismi seçtim.

Forumda birçok değişik nicknameli insan gördüm.

Benim ismim Team Fortress 2'daki Engineer'dan geldi. Oyunda en sevdiğim taktik taret kurup av tüfeğimi elime alarak milletin *neyse*
sentry tf2 ile ilgili görsel sonucu

Turkish ile birleştirince "Turkish Engineering" Turgineer oldu.

Harfleri yan yana getirip hoş nickler buluyorum. Amacım kısa ve farklı bir isim oluşturmak. Bu ismi de o şekilde buldum fakat forumdan bir arkadaş internette aratmış ve sonuç hüsran:-( Değiştirmeyi düşündüm bu yüzden. :-D

Benim Phoenix kısmı CS'de jailbreak serverinde oynarken phoenix nickli biri karşıma geldi, ben sadece sevdiğim bir animenin (Code Geass) başrolündeki adamın sahte ismini ekledim. Phoenix güzel nick gerçekten çok teşekkür ediyorum o arkadaş buradaysa. :D

Benim ismim Team Fortress 2'daki Engineer'dan geldi. Oyunda en sevdiğim taktik taret kurup av tüfeğimi elime alarak milletin *neyse*
Eki Görüntüle 456422

Turkish ile birleştirince "Turkish Engineering" Turgineer oldu.
O tareti 3. seviye yapamadan Spy'ın patlatması kadar gıcık bir şey yok😤

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı