Kullanıcı adınız nereden aklınıza geldi?

Ad soyad dışında ise nadiren RuffRyders kullanıyorum. Ruff Ryders bir plak şirketi. 90'lı yıllarda bünyesinde DMX ve Jadakiss gibi isimleri barındırıyordu.

Plaklar hakkındaki cahilliğmi bir nebzede olsa dolduğunuz için teşekkürler

🙏
Bir karakterin ölürken dediği şifreli şeyi yanlış duymuşum. Axolotl diyormuş ben xoloth zannedince bir daha değiştirmeye üşendim tüm hesaplarımın adını böyle kaldı işte.

Not: Fark ettim ki şuan ismim Xoloth değil. Normalde xoloth oluyordu bunu neden seçtim bende bilmiyorum.

Axoloth bildiğim kadarıyla bir güneş tanrısıydı.Ama hangi mitolojiye ait bilmiyorum.

Anlatırsam ban yerim muhtemelen fakat ilk istediğim isim bu değil Windows XP idi ve denediğimde alınmıştı :(

Öyle olduğumdan dolayı, bazen de Beerkay kullanıyorum. E'ye yanlışlıkla 2 defa basmamdan kaynaklı.
@Jira

PSN hesabı açarken koymuştum ve sonrasında oyunlarda, hesaplarda, kanalda, her türlü nick gerektiren yerde kullanmaya başladım. İşin garibi OTA'nın açılımını unuttum, arkadaşlarla saatler boyunca düşündüğümüz oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı