Kendimi bildim bileli kendime özgü bir kullanıcı adı/nickname bulmak istemişimdir. Şuan da 22 yaşındayım ve 1-2 sene önce yine kullanıcı adı bulma çabalarımın olduğu bir gün rastgele klavyede bir şeyler yazarak bu kullanıcı adını oluşturdum.

Anime'nin "Ani"sini, ismim Furkan olduğu içinde içinde x gibi havalı bir harf olan bir kelime daha türeteyim dedim ve "Fraxe" çıktı. İkisini birleştirdim AniFraxe oldu..

Tersten yazsam Exarfina oluyor yine güzel bir kullanıcı adı oluyor bence. Bunu da kullanıyorum smurf hesaplarımda.

Şehir yönetim tarzı oyunlarda bir şehir, ülke vs. bir şey kurarken o yerin adını da "Fraxia" yapıyorum bir ülke/diyar ismi gibi oluyor.

Google'a bile "anifraxe" diye aratınca full benimle alakalı şeyler çıkıyor, bu durumdan oldukça memnunum.

Hayatımın en büyük amaçlarından biri olan; "kendime özgü bir kullanıcı adı bulma" hedefimi de 1-2 sene evvel tamamladım çok şükür..

İsim aramayı sevmediğim için direkt ad soyad.

Kargir kelime anlamı: Taş,tuğla gibi malzemelerin üst üste koyulup duvar örülmesi.
Elveda Rumeli'deki Ramiz'in evi örnek olarak.

Kargir Apartman ise bu inşa sistemi ile yapılmış apartman türü.

Jun kısmı üstte gitti nick kaldı diyen arkadaşla aynı
Qhan da adımla benzer okunduğu için.

Çizgi film karakterinin ismi.
Amity Blight

Ben Fatih'in torunları olduğumuzu hatırlatmaya çalışıyorum herkese maalesef unutanlar var.

Sadece Star Wars izleyenler bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…