Kullanıcı adınızın anlamı ne?

Kendimi bildim bileli kendime özgü bir kullanıcı adı/nickname bulmak istemişimdir. Şuan da 22 yaşındayım ve 1-2 sene önce yine kullanıcı adı bulma çabalarımın olduğu bir gün rastgele klavyede bir şeyler yazarak bu kullanıcı adını oluşturdum.

Anime'nin "Ani"sini, ismim Furkan olduğu içinde içinde x gibi havalı bir harf olan bir kelime daha türeteyim dedim ve "Fraxe" çıktı. İkisini birleştirdim AniFraxe oldu..

Tersten yazsam Exarfina oluyor yine güzel bir kullanıcı adı oluyor bence. Bunu da kullanıyorum smurf hesaplarımda.

Şehir yönetim tarzı oyunlarda bir şehir, ülke vs. bir şey kurarken o yerin adını da "Fraxia" yapıyorum bir ülke/diyar ismi gibi oluyor.

Google'a bile "anifraxe" diye aratınca full benimle alakalı şeyler çıkıyor, bu durumdan oldukça memnunum.

Hayatımın en büyük amaçlarından biri olan; "kendime özgü bir kullanıcı adı bulma" hedefimi de 1-2 sene evvel tamamladım çok şükür.. :D

İsim aramayı sevmediğim için direkt ad soyad.

Kargir kelime anlamı: Taş,tuğla gibi malzemelerin üst üste koyulup duvar örülmesi.
Elveda Rumeli'deki Ramiz'in evi örnek olarak.

Kargir Apartman ise bu inşa sistemi ile yapılmış apartman türü.

Kendi ismimi seviyorum çünkü %100 orijinal ve.
Görünüş açısından mükemmel bir isim:

stereo, ses kanalı gibi bir şey.
luigi, Mario'nun küçük ama uzun kardeşi.
99 ise öylesine. Ara sıra 2799 oluyor, o da Gaziantep'in plakası.

Bu ismi ilk defa kapanan YouTube kanalım için koymuştum. Sonrasında bu ismi çok sevdim ve her yerde kullanmaya başladım.

Peki ya sizinki? Sizinkinin bir anlamı var mı?

Ben Fatih'in torunları olduğumuzu hatırlatmaya çalışıyorum herkese maalesef unutanlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı