Kullanıcı filtresi virüsü

Tolgahan

Hectopat
Yer
Antalya,Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar windows 8.1 format'ı attım ve bu sorunla karşılaştım. Kullanıcı filtresi diyor bir gazete haber ve benzeri makalelerde veya videolarda bu çıkıyor durmadan. Ne yapmalıyım windows 7 de olmuyordu.

Kullanıcı Filtresi.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Spam tarzı bir virüs olmasın ? windows 8.1 ile altta resimde gördüğüm operatörlerin hiç bir alakası yok bence spam temizliği yap kardeşim.

Spam tarzı bir şey Windows 8.1 ile resimde gördüğüm operatörlerin hiç bir alakası yok, bir spam temizleme programı ile temizlik yap kardeşim.

Combofix adlı programı dene.

Sağ üstte sağda Adblock'un yanında eklenti olarak ne kullanıyorsun belki engelleme vardır. Ya da dediğim gibi spam bulaşmıştır.

Bunun 8.1 ile bir alakası yok. Önüne gelen her şeye okumadan tıkladığında virüs bulaşıyor. Çözüm ise virüsten virüse değişiklik gösteriyor. Trojan Remover, MBAM veya ADWCleaner gibi araçlarla temizlemeyi deneyebilirsin. Ama uzun vadede virüslere karşı biraz daha dikkatli olman gerek. Yoksa hep bu virüsleri yiyip hep böyle işletim sistemini suçlamaya devam edersin...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı