Kullanıcı hesabı 2 tane gözüküyor

orem.d

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda Microsoft uygulamalarına tıkladığım zaman belirtilen kullanıcının geçerli bir profili yok hatası alıyordum. Bunun için uğraşırken hesap kısmında geziyordum ve 2 tane hesap gözüküyor. Benim ana hesabım soldaki ama profil fotoğrafı yok profil fotoğrafı nedense sağ taraftaki hesapta gözüküyor. Ama ben 2. hesabı açmamıştım. Nasıl çözebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Arconnn 123 yazıyor ama oturum açma ekranında sol alt taraftan admisitrator hesabınada geçiş yapabiliyorum eskiden bu gözükmüyordu ve adminisitrator diye bir hesap yoktu sadece arconnn 123 vardı.

Sol tarafta gözüken yerel hesap yani Microsoft hesabına giriş yapmadığınız süreçte yerel hesaptan kullanılan hesap. Ayarlardan hesaplar kısmına gelip kullanmadığınız hesabı silmeyi deneyin.

Sol tarafta gözüken yerel hesap yani Microsoft hesabına giriş yapmadığınız süreçte yerel hesaptan kullanılan hesap. Ayarlardan hesaplar kısmına gelip kullanmadığınız hesabı silmeyi deneyin.
Hocam CMD'ye net user administrator /active: No yazarak sorunu çözdüm vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı