"Kullanıcı profili hizmeti oturum açamadı" hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

raven04

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle iyi forumlar. Eve misafir çocuğu geldi. Haliyle gereksiz şeyler yapıyor bilgisayarda. Ben de yeni oturum açtım, konuk hesap, yani Windows 10 sürümünde. Daha sonra yeniden başlattım. Mehmet ana hesap, Raven açtığım konuk hesaptır. Raven sol alttaydı, tıkladım. Sonra alttaki hatayı verdi. Ana hesap 'Mehmet'e de girilmiyor. Sol alta gozukmuyor. Acaba kısayol tuşu vs mi var? Tekrar teşekkürler.

20210627_173952.jpg
20210627_174002.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu konuya bakabilirsin.

Bu konuya bakabilirsin.
Malesef hocam olmadı. Güvenli mod açılmıyor ne yaptıysam olmadı.

Öncelikle iyi forumlar. Eve misafir çocuğu geldi. Haliyle gereksiz şeyler yapıyor bilgisayarda. Ben de yeni oturum açtım, konuk hesap, yani Windows 10 sürümünde. Daha sonra yeniden başlattım. Mehmet ana hesap, Raven açtığım konuk hesaptır. Raven sol alttaydı, tıkladım. Sonra alttaki hatayı verdi. Ana hesap 'Mehmet'e de girilmiyor. Sol alta gozukmuyor. Acaba kısayol tuşu vs mi var? Tekrar teşekkürler.

Eki Görüntüle 1085706Eki Görüntüle 1085707

Ah o misafir çocukları.
Dostum sıfırdan kurma şansın var mıdır?

Güvenli Mod'a geçmeden yapmayı dener misiniz hocam?
Anlattığım sorun o işte hocam başka hesabada gecemiyorum. Oturum giriş ekranında öylece kalıyor.
Ah o misafir çocukları.
Haklısınız hocam çözüm o gibi güvenli mod ekranı bile gidip geliyor yaptığımda iyice sapıttı. Misafir çocukları keşke gelmeseniz 😓

Anlattığım sorun o işte hocam başka hesabada gecemiyorum. Oturum giriş ekranında öylece kalıyor.
raven04 hesabına giriş yapamıyor musunuz hocam.

Haklısınız hocam çözüm o gibi güvenli mod ekranı bile gidip geliyor yaptığımda iyice sapıttı. Misafir çocukları keşke gelmeseniz 😓
Geri yükleme noktanız varsa onu da düşünebilirsiniz hocam. Aklıma pek seçenek gelmiyor, üzgünüm.

Geri yükleme noktanız varsa onu da düşünebilirsiniz hocam. Aklıma pek seçenek gelmiyor, üzgünüm.
Çok saolun hocam şu misafir cocuklarinin bir yararı olmadigi gibi zararida oldu sonunda. Aynen hocam girince ravene onu diyor. Admin olan hesap görünürde bile yok.

Ah o misafir çocukları.
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sonunda o ekran açıldı ve sistemi geri yükledim zaten 2 3 gün önceymiş. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı