[Kullanıcı] Samsung Galaxy S5 ön inceleme

kazuhir4

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün Bimeks'te inceledim ama hiç beklediğim gibi çıkmadı.
Görev yöneticisi Home tuşuna uzun bastırınca değilde seçenekler tuşu yerine getirilmiş tek bir kere basmak yeterli. Yakında gelecek 4 5 model sonra Apple gibi tuşsuz bir Galaxy S serisi çıkabilir.
Android 4.4.2 kullanım arayüzü çok güzel TouchWiz'in son sürümü çok güzel ayar menüsü değişmiş ve Android 2.3.6 gibi daha rahat olmuş kamera bi harika kamera kullanım paneli S4 ün daha güzel.
Oyunlar konusunda pek fazla bakamadım ama Asphalt inanılmaz güzel Super Amoled ekran çok güzel.
Ekran genişliği 5.25 İnç olmasına rağmen fazla büyük gibi değil tam kullanılacak şekilde

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Samsung markasına ait bir cihaz alınmaz gibi duruyor.
Bence [HASHTAG]#android[/HASHTAG] sadece Samsung'ta kullanılmalı. Sırf, TouchWiz için kullanırım
Hocam ekran genişliği 5.1 inç. Bu arada bu cihaza bu kadar para vermeye gerek yok. 3-4 ay dişinizi sıkın Xonami geliyor :)
Xiaomi demek istedin biliyorum onu Çin'de büyüyen bir marka ve gerçekten çok hesaplı yaptıklarını okumuştum.

Touchwiz in getirisi ne ben pek bisey farketmedim gereksiz kasmalar mevcut bir arayüz ve android kullancıların coğu bundan dert yanıyor sırf touchwizin yüzünden olan bisey bence bu saaten sonra samsung alınmaz gibi adamlar aynı doğrultuda telefon cıkartıyorlar hep.

Bugün Bimeks'te inceledim ama hiç beklediğim gibi çıkmadı.
Görev yöneticisi Home tuşuna uzun bastırınca değilde seçenekler tuşu yerine getirilmiş tek bir kere basmak yeterli. Yakında gelecek 4 5 model sonra Apple gibi tuşsuz bir Galaxy S serisi çıkabilir.
Android 4.4.2 kullanım arayüzü çok güzel TouchWiz'in son sürümü çok güzel ayar menüsü değişmiş ve Android 2.3.6 gibi daha rahat olmuş kamera bi harika kamera kullanım paneli S4 ün daha güzel.
Oyunlar konusunda pek fazla bakamadım ama Asphalt inanılmaz güzel Super Amoled ekran çok güzel.
Ekran genişliği 5.25 İnç olmasına rağmen fazla büyük gibi değil tam kullanılacak şekilde
Samsung Galaxy S5 Mini'nin Haziran ayında piyasaya sunulacağını sanıyordum ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı