Kullanıcılar klasörü 500GB yer kaplıyor

yusuf_emir_cnd

Picopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
crucial 1tb m.2
Anakart
b660m-k d4
Toplam 1TB depolama alanım var ve sadece 170GB boş alanımın kaldıgını gordum. Klasorleri oyunların kapladıgı yerleri falan tek tek hesapladım fakat olsa olsa 600GB dolu gozukuyor. Bu kalan yerler nereye gitti anlayamadım. Disk depolaması 47 gozukuyor ama ustte 500 yazması beni biraz suphelendirdi.

500gb.png

Selamlar bu klasörün içerisinde indirilenler, masaüstü, eğer kullanıyorsan müzikler videolar(özellikle nvidia anında yeniden oynatma kullanıyorsan diye söylüyorum) vs. klasörler bulunuyor. Muhtemelen bu klasörlerde boyutu büyük dosyaların mevcut.

Selamlar bu klasörün içerisinde indirilenler, masaüstü, eğer kullanıyorsan müzikler videolar(özellikle nvidia anında yeniden oynatma kullanıyorsan diye söylüyorum) vs. klasörler bulunuyor. Muhtemelen bu klasörlerde boyutu büyük dosyaların mevcut.
içini acıp baktım ama pek yer kaplayabilcek birşey bulamadım fotograf ve videolar toplasan 10 gb anca ediyor indirilenler de 7gb gozukuyor

WizTree ile görebilirsiniz, tahminim gizli dosyalarda sistem yedeği bulunması bu arada.

Bu sayfadan indirdikten sonra kurup Tara tuşuna tıklatarak diskinizdeki en büyük dosyaları görebilirsiniz.

WizTree ile görebilirsiniz, tahminim gizli dosyalarda sistem yedeği bulunması bu arada.

Bu sayfadan indirdikten sonra kurup Tara tuşuna tıklatarak diskinizdeki en büyük dosyaları görebilirsiniz.
virüs falan yoktur demi hocam antivirus programı da yok patlamayalım

Yok hocam, bu programın Technopat'ta bile indirme bağlantısı var.
indiriyorum bakalm neymiş sorun

google play games 512 gb diyor

dosyayı buldum nasıl silecegim ve neden bu kadar cok yer kaplıyor

Dosya Ekleri

• google.png
    google.png
    464 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Geri
Yukarı