Çözüldü Kullanılabilen ağlarda babamın telefon numarası gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Talhademiirci

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Dün modeme reset atmayı denemiştim reset attıktan sonra internette bir sorun oldu ve müşteri temsilcilerini falan aradım.
Modem arayüzüne girmemi söylediler bende giriş yapabildim falan.
Ondan önce başka bir sitedeydim ZyXEL'in sitesi diye gözüküyordu müşteri temsilcisi oraya giriş yapmamı istedi ama kayıt olma sayfasındaydı bende bunu belirttim ve müşteri temsilcisi bana kaydolun dediği için kayıt oldum(kayıt olurken hesap bilgilerini o söyledi şifreyi ben kendim belirlemiştim.
Her şey şu anda düzgün çalışıyor fakat kullanılabilen ağlarda babamın telefon numarası gözüküyor.
Kayıt olduğum siteye tekrar girmeyi denedim fakat beceremedim.

sa.png

Çözüm
Giriş yapmayı denedim ama şifreyi hatırlamıyorum.
Hatırladığım şeyleri denedim ama olmuyor.

Doğru olduğundan emin olduğum şifre bile olmadı.

Modemlerin varsayılan kullanıcı adı ve şifreleri internette bulunuyor. Modeminizi aratarak bakabilirsiniz. (eğer değiştirmediyseniz.)
Herkese merhaba.
Dün modeme reset atmayı denemiştim reset attıktan sonra internette bir sorun oldu ve müşteri temsilcilerini falan aradım.
Modem arayüzüne girmemi söylediler bende giriş yapabildim falan.
Ondan önce başka bir sitedeydim ZyXEL'in sitesi diye gözüküyordu müşteri temsilcisi oraya giriş yapmamı istedi ama kayıt olma sayfasındaydı bende bunu belirttim ve müşteri temsilcisi bana kaydolun dediği için kayıt oldum(kayıt olurken hesap bilgilerini o söyledi şifreyi ben kendim belirlemiştim.
Her şey şu anda düzgün çalışıyor fakat kullanılabilen ağlarda babamın telefon numarası gözüküyor.
Kayıt olduğum siteye tekrar girmeyi denedim fakat beceremedim.

Eki Görüntüle 1704749

Modem arayüzüne girip SSID adını değiştirebilirsiniz.

Modemlerin varsayılan kullanıcı adı ve şifreleri internette bulunuyor. Modeminizi aratarak bakabilirsiniz. (eğer değiştirmediyseniz.)

Teşekkürler benim oluşturduğum şifre internete bağlanmak için gereken şifreymiş modem arkasındaki şifreyle giriş yapabildim sorunu hallettim
Teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı