Kullanılan Retail Key başka sistemde aktif olur mu?

kralonur1417

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Retail Key almayi düşünüyorum. Retail Key kullandığım PC üzerinden urun anahtarını aktif edip kapatma gibi bir şansım olur mu? Tek bir bilgisayar kullaniyorum. İleri de baska sisteme geçersem kod orada aktif olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Retail Key almayi düşünüyorum. Retail Key kullandığım PC üzerinden urun anahtarını aktif edip kapatma gibi bir şansım olur mu? Tek bir bilgisayar kullaniyorum. İleri de baska sisteme geçersem kod orada aktif olur mu?

Olmaz 1cihazda geçerli 1 kere aktif olduğu zaman iptal oolur. Ama yukarıda dediği gibi o şekilde olur.

Retail keyler Microsoft hesabınıza işlenir. Tek bir sistemde aktif olma şartıyla istediğiniz zaman sistem değiştirebilirsiniz.

Yazılım Budur'dan 30 TL'ye aldığım ürün anahtarı bu şekilde çalışıyor.
Olmaz 1cihazda geçerli 1 kere aktif olduğu zaman iptal oolur. Ama yukarıda dediği gibi o şekilde olur.

Farklı bir PC aldim atiyorum. Eski PC'yi formatlayip mi? Aktif edebiliyorum.

@kralonur1417

Windows kurulu esnasında ürün anahtarınız var mı diye soruyor oraya girebilirsiniz. Kabul etmezse Microsoft hesabınızı girdiğiniz zaman kabul edecektir. Kendinize Microsoft hesabı oluşturmayı ve her format sonrası onla giriş yapmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı