Kullanılmamış/az kullanılmış test kitapları nasıl değerlendirilebilir?

Site adı vermek yasak mı bilmiyorum. Nadirkitap diye bir site var. Orada kullanılmış ve piyasada olmayan kitaplar satılıyor. Oraya koyabilirsiniz.
Nadir Kitap sitesinde satış yapabilmek için hali hazırda bir vergi mükellefi olunması gerekiyor.
Merhabalar, elimde TYT-AYT test kitapları kaldı. Bunları nasıl satabilirim, nasıl değerlendirebilirim?
O kitapları pek satın alan olmaz. Ya ihtiyacı olan birine ver ya da geri dönüşüme gönder.
Genelde karalanmış test kitaplarını satmak zordur. İlla satmak istiyorum diyorsan, Letgo, Gittigidiyor ya da Sahibinden isimli siteler amatör satışa izin veren sitelerdir.

Hocam değişir valla. El değmemiş kitapları piyasa altı satman daha kolay olur veya az kurcalanmış; karalanmış kitapları ise alan olur mu bilmiyorum. Letgo bence uygun bu açıdan. Bir de hocam size pek bir ekonomik getirisi olmayacaksa varsa ihtiyacı birine vermek güzel olur. Ya da ben fantezi olsun, bana çektirdikleri açıdan intikam almak istiyorum dersen de bence evde param parça yap, yırt, tekmele. :D Cidden zevkli olur istersen yakarsın.

Ya da at çöpe gitsin işte. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalar bir yandan doğru söylüyorsunuz en fazla 200 TL ekonomik katkı olur tabii hepsi satılsa bile en iyisi bağış yapayım bağış için önerilerinizi beklerim

Reis 200 TL az para değil. :D Ben satmayı tercih ederdim. Bağış için nasıl öneri verebiliriz bilmiyorum sizin çevrenizdeki ihtiyaç sahibi kişileri sizin bulmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı