Çözüldü Kullanımdaki paylaşılan klasörün adını değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Raxeria

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Şirket içerisindeki ortak paylaşıma açılmış klasörümüz var. Paylaşılan klasörün alt klasörünün ismini değiştirmek istiyorum ama bir veya daha fazla kullanıcıda kullanımda olduğundan dolayı işlem yapamıyorum. Bu ortak klasör sunucu içerisinde olduğu için yeniden başlatma pek mümkün değil. Bu işlemi yapabilecek program var mı? Veya kimlerin o dosyayı kullandığını görebileceğim bir program özellik vs?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şirkette ben de IT departmanındayım ama anlatmak istediğimi tam anlamamışsınız sanırım çözümü buldum sıkıntı yaşayan arkadaşlar için yardımcı olabilmek için yazıyorum.
Bilgisayarım sağ tık Yönet- Paylaşılan Klasörler-Açık Dosyalar kısmında kimin paylaşımda hangi dosyayı kullandığını ve dosyaları kapatmayı yapabiliyorsunuz.
Şirketlerde bu yetki genelde IT Departmanı'nda olur. Diğer kişilerin yetkisi kısıtlıdır. Onlarla görüşebilirsiniz.

Şirkette ben de IT departmanındayım ama anlatmak istediğimi tam anlamamışsınız sanırım çözümü buldum sıkıntı yaşayan arkadaşlar için yardımcı olabilmek için yazıyorum.
Bilgisayarım sağ tık Yönet- Paylaşılan Klasörler-Açık Dosyalar kısmında kimin paylaşımda hangi dosyayı kullandığını ve dosyaları kapatmayı yapabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır hocam. Yönetici olduğunuz sürece yetki sizindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı