Kullanımı rahat mouse önerisi

radulankomera

Centipat
Selamlar, yeni bir bilgisayar aldım şükürler olsun. Bu bilgisayarda kullanmak adına öyle uçmalı kaçmalı, gaming değil de sade, kullanımı rahat ve fiyatı maksimum 150 TL olan mouse önerileri gelirse süper olur. Güvenilir markalardan olursa daha iyi olur tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, yeni bir bilgisayar aldım şükürler olsun. Bu bilgisayarda kullanmak adına öyle uçmalı kaçmalı, gaming değil de sade, kullanımı rahat ve fiyatı maksimum 150 TL olan mouse önerileri gelirse süper olur. Güvenilir markalardan olursa daha iyi olur tabii.

A4Tech fareler güzeldir, zamanında çok kullandım.

130 liraya Microsoft 3600 bluetooth mouse aldım. Biraz küçük kalıyor elime göre ergonomik diyemem ama iş görüyor.

Dosya Ekleri

• photo_2020-01-02_22-37-50.jpg
    photo_2020-01-02_22-37-50.jpg
    158,8 KB · Görüntüleme: 36
Logitech g300s hem çok pahallı olmayan hemde uzun saatler sonra bile elinizi ağrıtmayan ergonomik bir yapıya sahip.

Gaming olmasın yazmışsınız ama uzun saatler oyun oynayan bilekler sağlığını kaybetmesin diye tasarlanıyorlar. Bu ürünü yaklaşık bir dört senedir kullanıyorum sanırım. Deforme yok. Tıklama sorunu yok. Gündelik işlerde de çok rahat.

Bloody V7M HD (Benim kullandığım)
Logitech G102 Prodigy
Logitech M280
MSI Clutch GM10

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı