Kumandalı RGB LED önerisi

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Merhaba.
Kasamı ufak modifiye edeceğim.
Kumanda ile kontrol edilebilen RainboW gibi efektleri olan şerit LED arıyorum ama fiyatına göre en iyisini yani fiyat performans olanını bulamadım.
Fiyat konusunda 100TL civarlarında mümkünse daha altında olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Kasamı ufak modifiye edeceğim.
Kumanda ile kontrol edilebilen RainboW gibi efektleri olan şerit LED arıyorum ama fiyatına göre en iyisini yani fiyat performans olanını bulamadım.
Fiyat konusunda 100TL civarlarında mümkünse daha altında olsun.
Ben de arıyorum ama Türkiye'de güzel bulamadım. Hepsi adaptörlü bu adaptörlü ürünlerden bazıları çok dandik oluyormuş. Yorumlarda çoğu ürün de çalışmadığını gördüm. Ben yurt dışından almayı düşünüyorum. Aliexpress kuponu ile alip sadece vergi öderim gibime geliyor.
Ürün : US $0.01 | 1-30M LED şerit ışık USB Bluetooth 5050/2835 RGB ışık SMD DC5V esnek LED lamba bant şerit TV masaüstü ekran arka işık diyot

Ben de arıyorum ama Türkiye'de güzel bulamadım. Hepsi adaptörlü bu adaptörlü ürünlerden bazıları çok dandik oluyormuş. Yorumlarda çoğu ürün de çalışmadığını gördüm. Ben yurt dışından almayı düşünüyorum. AliExpress kuponu ile alip sadece vergi öderim gibime geliyor.
Ürün: US $0.01 | 1-30M LED şerit ışık USB Bluetooth 5050/2835 RGB ışık SMD DC5V esnek LED lamba bant şerit TV masaüstü ekran arka işık diyot

Türkiye'den alacağım, o kadar bekleyemem.

Geri
Yukarı