Deep Cool RGB 380 Kumandalı Led Şerit Aura

Ledler 4 parça mı? Nasıl birleştiriyoruz? Bir de toplam uzunluğu ne kadar? Kasanın 4 bir yanını çevrelememişsiniz galiba.
Ledler 3 parça 40cm diye hatırlıyorum. Kasaları sattığım için pek hatırlamıyorum :( Ledler birbirine geçmeli.

Ben bu ürünü masamda kullanmak istiyorum o zaman bağlantısı nasıl olacak prizden güç alabilir miyim?
Merhaba dış ortamda kullanmak için prize takılabilir 220 v tu 12v çeviren bir adaptör ile kullanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar almak isteyenler için güzel bir ürün. Ayrıca Asus RGB Aura desteklidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhaba ben de 360 ile 380 modeli arasında kaldım. Benim tek istediğim renk beyaz aslında bir de sarı. Yanıp sönmesi gibi hareketli olaylarla ilgilenmiyorum. Parlıklığını ayarlamak benim işime çok yarar. Neden bu iki model arasında kaldığımı açıklamaya çalışayım.

360'ta sarı ve beyaz rengi ayarlamak çok basit dokunarak renkleri ayarlayabildiğimiz için ama 380'de seçemiyoruz ancak mod kullanımında sarıyı bulup hareketi pause lamak gerekecek. Bu durumda 360 çok cazip.

380'de istediğim beyaz ışık kumanda üzerinde hazırda bulunuyor ama istediğim başka renkleri ya da sarı rengi ayarlamak için yine modlara dönmek ve ayarlamak zorundayım.

Kısacası siz bir 380 kullanıcısı olarak dayanıklılığından memnun musunuz? Hiç arızalandı mı?
Ana renkler dışında ara renkleri ayarlamakta zorlandınız mı?
350 modelini kullanıyorum. Çok iyi.

Hala kullanıyor musunuz? Dayanıklı mı, arıza yaptı mı?

Son düzenleme:
Fikir vermek adına burada bağlantıların nasıl olması gerektiği sonucunda nasıl çalıştığı anlatılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı