Kumaş pantolon önerisi

Hocam kiğılıdan almıştım ben. Gayet güzel. Ucuz yollu isterseniz tudorsa bakın lakin ben pek sevememiştim. Veya Süvari bakın. Gayet memnunum ben bu iki markadan.

Hocam Kiğılı'dan almıştım ben. Gayet güzel. Ucuz yollu isterseniz tudorsa bakın lakin ben pek sevememiştim. Veya süvari bakın. Gayet memnunum ben bu iki markadan.

Hocam ilk olarak öneri verdiğiniz için teşekkürler Online olarak Kiğılı ve suvariye baktım ama istediğim kalıp da bulamadım baggy pantolon kalıbında arıyorum.

İlk olarak bol kalıp kumaş pantolonlar güzel durmuyor yani bedeninizi bilmiyorum ama erkeklere dar / slim çok yakışıyor. Bunun dışında marka olarak Kığılı, Süvari gibi markalardan daha çok Hatemoğlu'nu tavsiye ederim. Kesimleri harika.

Boyun kısaysa veya ortalama ise böyle bir tercih yapma. Kumaş pantolon için ise deneyerek al bol pantolonların kalıpları hep aynı olmuyor. AVM'ye uğramak daha iyi olur senin için.

Boyun kısaysa veya ortalama ise böyle bir tercih yapma. Kumaş pantolon için ise deneyerek al bol pantolonların kalıpları hep aynı olmuyor. AVM'ye uğramak daha iyi olur senin için.

Hocam boyum uzun sayılır teşekkürler fikriniz için AVM'ye uğrayacağım.

İlk olarak bol kalıp kumaş pantolonlar güzel durmuyor yani bedeninizi bilmiyorum ama erkeklere dar / Slim çok yakışıyor. Bunun dışında marka olarak Kiğılı, süvari gibi markalardan daha çok hatemoğlu'nu tavsiye ederim. Kesimleri harika.

Ben dar pantolon sevmiyorum giyemiyorum gündelik hayatta giydiğim tüm pantolonlar da bol kalıp o yüzden bol kalıp arıyorum öneriniz için teşekkür ederim.

İlk olarak bol kalıp kumaş pantolonlar güzel durmuyor yani bedeninizi bilmiyorum ama erkeklere dar / Slim çok yakışıyor. Bunun dışında marka olarak Kiğılı, süvari gibi markalardan daha çok hatemoğlu'nu tavsiye ederim. Kesimleri harika.

Yeni konular

Geri
Yukarı