Kumru yavrularını bıraktı

Hatgn32

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Kumru kuşu 1 gündür yuvasına gelmiyor. Yuvada da yumurtadan çıkmış 2 tane yavru var idi. Şimdi baktım ve 1 tanesi ölmüş. Açlıktan mi öldü acaba? Diğerinin ölmemesi için ne yapmalıyım annesi tekrar gelir mi? Gelmezse benim beslemem mümkün müdür?

Merhaba. Kumru kuşu 1 gündür yuvasına gelmiyor. Yuvada da yumurtadan çıkmış 2 tane yavru var idi. Şimdi baktım ve 1 tanesi ölmüş. Açlıktan mi öldü acaba? Diğerinin ölmemesi için ne yapmalıyım annesi tekrar gelir mi? Gelmezse benim beslemem mümkün müdür?

Hocam beslemeniz mümkündür yeni doğduysa şırınga ile mama yedirebilirsiniz belki bilmiyorum yediği şeyleri küçük küçük vermeniz lazım bir de elinizde ölmesin 😄, annesi gelir mi bilmiyorum, ölen ise yüksek ihtimal yiyecek bulamadıysa açıklıktan Allah'a kavuşmuştur. Bol şans.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
becerebilirsiniz sanırım başka videolara da bakın.

Muhabbet kuşu mu bu hocam 😁, ama aynı yöntemle ayrı yiyeceklerle besleyebilirsiniz kumru bakmadığım için bilmiyorum ne yediklerini araştırabilirsiniz.

Muhabbet kuşu mu bu hocam 😁, ama aynı yöntemle ayrı yiyeceklerle besleyebilirsiniz kumru bakmadığım için bilmiyorum ne yediklerini araştırabilirsiniz.
Hiçbir şey yapmamaktansa iyidir diye düşündüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu daha mantıklı sanırım.

Hiçbir şey yapmamaktansa iyidir diye düşündüm.

Bu daha mantıklı sanırım.

Mantıklı +1

Güncelleme: Annesi hala gelmedi maalesef. Dayanamayıp biz beslemeye karar verdik annesi gine gelir belki diye eldiven ile dokunduk. Videolar izledim ince bulguru sıcak suda bekletip şişince suyunu süzüp poşete koyup poşetin ucuna da küçük bir delik açılıp veriliyormuş. ( Bunu birinin yaptığı yorumda gördüm.) Biz baktığımızda kursak bolgesi dolu idi ondan dolayı şimdilik bir şey vermedik. Ayriyeten doğru mu yaptık bilmiyorum ama ölen kuşu yanından aldık.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220729-210019_YouTube.jpg
    Screenshot_20220729-210019_YouTube.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı