Kumru nasıl beslenir?

zeki kurt WT

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar uzun sure once balkondaki klima motorunun arasina bir kus yuva yapmisti bozmadim bende. 2 tane yavrusu olmus. Bugün tesadufen yere baktigimda bir sürü tuy gordum annelerini kedi kapmis 🙁. Kumrular daha kucuk tuyleri yeni cikmis kumru besleyeniniz oldu mu ve sizce nasıl beslemeliyim? Şu anda evimde papagan besliyorum onun yemlerini versem yiyebilirler mi? Evin icine almali miyim? Yardimci olun lutfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar uzun sure once balkondaki klima motorunun arasina bir kus yuva yapmisti bozmadim bende. 2 tane yavrusu olmus. Bugün tesadufen yere baktigimda bir sürü tuy gordum annelerini kedi kapmis 🙁. Kumrular daha kucuk tuyleri yeni cikmis kumru besleyeniniz oldu mu ve sizce nasıl beslemeliyim? Şu anda evimde papagan besliyorum onun yemlerini versem yiyebilirler mi? Evin icine almali miyim? Yardimci olun lutfen.

Merhaba değerli üye,

İlk önce kumruların kediye yem olmasını çok üzüldüm, yavru ise yeşillik verebilrsiniz.

Merhaba değerli üye,

İlk önce kumruların kediye yem olmasını çok üzüldüm, yavru ise yeşillik verebilrsiniz.
Tesekkurler hocam benim kuş maydonoz sapina bayiliyordu vermeyi deneyecegim.

Baska tavsiyeniz var mi? Ek olarak eve almali miyim? Eve almaktan cekiniyorum aslinda. Papaganim saldirgan tavirda bulunur diye.

Teşekkürler hocam benim kuş maydonoz sapina bayiliyordu vermeyi deneyecegim.

Baska tavsiyeniz var mi? Ek olarak eve almali miyim? Eve almaktan cekiniyorum aslinda. Papaganim saldirgan tavirda bulunur diye.

Kumru beslemek biraz zordur, açıkçası eve alırsanız biraz fazla kaka yapabilir veya tüy dökebilir onun dışında almanızda sıkıntı yok. Ha bir de YouTube üzerinden "unal vlog" adlı kanalaını takip edebilirsiniz kumru veya kuşlarla ilgili makaleleri ve yorumları bulunuyor.

Kumru beslemek biraz zordur, açıkçası eve alırsanız biraz fazla kaka yapabilir veya tüy dökebilir onun dışında almanızda sıkıntı yok. Ha bir de YouTube üzerinden "unal vlog" adlı kanalaını takip edebilirsiniz kumru veya kuşlarla ilgili makaleleri ve yorumları bulunuyor.
Ev isinden vazgectim acikcasi hem dediginiz gibi temizligi var hemde benim papagan saldirir diye dusunuyorum. Maydonoz vermeye calistim inatci cikti biraz yemediler kenara koydum bende umarim yerler. 🙁

Bizim bacaya konuyorlar sonra gidiyorlar. Keşke alsaydınız.
Hocam yuva duruyordu zaten kedi saldırdı biri öldü diğeri ağır yaralı gözünü kaybetmişti. Eve aldım beslemeye çalıştım papağanım da da kullandığım vitaminleride verdim 2. gün yürümeye başladı ama 3. gün durumu ağırlaştı malesef elimden bu kadar geldi.

Hocam yuva duruyordu zaten kedi saldırdı biri öldü diğeri ağır yaralı gözünü kaybetmişti. Eve aldım beslemeye çalıştım papağanım da da kullandığım vitaminleride verdim 2. gün yürümeye başladı ama 3. gün durumu ağırlaştı maalesef elimden bu kadar geldi.

Hocam onun zamanı dolmuş artık. Yapacak bir şey yok. Ölüsü varsa gömün bir yere.

Geri
Yukarı