Kuponum verilmedi

Şikayetci olamazsınız, bunlar "sazan sarmalı" yöntemi ile 10-15 kişi üzerinden nakit akışı geçirir, örneğin dolandırıcı kişi Ali parayı aklamak için Ayşe, Ahmet, Mahmut ile arkadaş oluyor ve bu seni dolandırdığı parayı ilk Ayşe'nin hesabına EFT alıyor, ardından Ahmet ve Mahmut olarak ilerliyor en sonda parayı kendisi çekiyor ve kayıplara karışıyor.

Hocam yasal olmayan bir siteden oynadıysanız iyi ki gelmemiş. Eğer gelseydi başınız yanabilirdi.
Yasal siteden oynasaydı vermemek gibi bir durum olamazdı. Olmazdı demiyorum bakın olamazdı.

Bana yasal dediler hocam.
Kıbrısta yaşıyorsan yasal. 🤣 İyi ki yatmamış o para. 10 bin TL'yi görünce hemen sana bir telefon ederlerdi zaten. Hesabına böyle bir giriş var ne bu diye.

Hocam lütfen bu tarz insanlara bir daha inanmayın/güvenmeyin. Birisi tanımadığı birisine neden bu kadar yardım etsin?

Dosya Ekleri

• soğuk su.jpg
    soğuk su.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 21
Olay şöyle oldu sitede kuponu kazandım bonus 250 tl ile sonra paramı çekmek isteyince 250tl bonusu geri istediler yatırdım. Sonra u17 maçları 810 tl komisyon alıyor dedi tamam dedim onuda çektim sonra vazgeçtim para iadesi istedim vermediler engelledi site beni
Bana yasal dediler hocam
Bu devirde insan parayı kazanmayı öğrense yöntemi babasına bile belli etmez, tanımadığın biri seni neden zengin etsin?
Bazı kişiler çekmiş SS attı bana o nasıl oluyor?
Kimse kazanmıyor, biri 10.000 TL ile resim çekiyor ve paylaşıyor, bu kadar.

Geri
Yukarı