"Kur bilgisayarınızın donanım yapılandırmasını inceliyor" sorunu

EfeKaan02

Hectopat
USB belleğe Rufus programıyla Windows XP kurdum, BIOS ayarlarından USB'yi 1. sıraya HDD'yi 2. sıraya getirdim F12'den Boot için USB'yi seçiyorum "press any Key" diyor eğer basarsam "kur bilgisayarınızın donanım yapılandırmasını inceliyor" basmazsam Windows aşağıdaki dosya eksik veya bozuk olduğu için başlatılamadı \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM"hatasıyla karşılaşıyorum.

Bu System32 hatasıyla karşılaşıp sorunu çözemediğim için format atmaya karar verdim fakat bunu da başaramadım.

Ayrıca CD ROM girişi de yok.

Özgün kur disketini nereden bulabilirim ve USB'ye yazabilir miyim?
Bu sorunu farklı bir iso dosyasını rufus ile yazdırarak atlattım fakat bu sefer son kullanıcı ""Set-up cannot find the End user Licensing agreement <EULA> set-up cannot continue. To quit press F3" " hatasını almaya başladım.

Bu konudaki yöntemleri denedim ama yine olmadı.
Vista ile kurdum fakat bu sefer de "
STOP 0x00000050 Mavi Ekran hatası
" hatası almaya başladım,

bu konuda ddr2 ram ile ddr3ün aynı anda çalışmayacağını söylemişsiniz, ama benim bu eski pc 2-3 yıl önce kullanılıyordu ki zaten toshiba nb200 notebook olduğu gibi ram ekleme ve kaldırma olayı da olmadı daha önceden.
Ayrıca güvenli modda da çalışmıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı