Steam Kur değişikliği hakkında bilmemiz gerekenler!

Vallahi bu Steam toplu şekilde protesto etsek ne bileyim 1 gün boyunca Steam girmek yok gibisinden bir kampanya başlatsak çok iyi olur. Pes etmek, kabullenmek istemiyorum. Biz kurtuluş savaşında 7 düvelle savaştık bir Steam mi bizi ezecek? Çevresi geniş olan kim varsa bu fikrimi söylesin. Yoksa artık korsan ülkesi olacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ve diğer platformlar her zaman Amerika saatini baz alır çünkü adamlar 1. dünya ülkesi.

Vallahi bu Steam toplu şekilde protesto etsek ne bileyim 1 gün boyunca Steam girmek yok gibisinden bir kampanya başlatsak çok iyi olur. Pes etmek, kabullenmek istemiyorum. Biz kurtuluş savaşında 7 düvelle savaştık bir Steam mi bizi ezecek? Çevresi geniş olan kim varsa bu fikrimi söylesin. Yoksa artık korsan ülkesi olacağız.
Bu hiç bir işe yaramaz. MENA toplu bir bölge biz girmesek bile her türlü diğer ülkelerden kar elde edecekler. Üstelik hadi diyelim ayrı ayrı baz alınıyor %3 pazar ile neyimiz umursanacak? En önde şirketler bile Türkçe dil desteği sunmuyor.

Ben TL ile oyun aldım ama.
Ben de etmiyor. Eve gidince tekrar denerim.

Şimdi mecburen yeni fiyatları görmek için akşam 21.00'i beklememiz gerekecek...

Bu hiçbir işe yaramaz. Mena toplu bir bölge biz girmesek bile her türlü diğer ülkelerden kar elde edecekler. Üstelik hadi diyelim ayrı ayrı baz alınıyor %3 pazar ile neyimiz umursanacak? En önde şirketler bile Türkçe dil desteği sunmuyor.

Ben de etmiyor. Eve gidince tekrar denerim.

Geçen bir oyun yükledim. Arapçadan tut her türlü dil var ama gel gör ki Türkçe yok. Yazık bize vallahi yazık. Dünya da bu kadar küçülüp etkisiz olmamız çok kötü olmuş.

Geri
Yukarı