Kurban kestiniz mi?

Hocam bunlarla ilgilenme, zamanına yazık. Gerçekten işe yaramıyor. Hepsi birkaç atesit kanaldan duyduklarını papağan gibi tekrar ederler. Akşam akşam başını agrıtma Galaxes hocam👍🙂
Tamam en ateist sizsiniz demek istiyorum hocam bunlara o kadar. Din tartışmak cidden zaman kaybı. İsteyen istediğine inansın. Bana insanlık önemli. Bana saygılı olduğu sürece ben de ona saygı duyarım. Size de iyi günler.

Saçma sözlerle gelirsen şu anki gibi morarır ve morluğunu gizlemek için de "İstediğim laflarla gelirim" şeklinde böyle kalitesiz bir fondoten sürersin işte. Arkadaş benim fikrimi, düşüncelerimi umursamadığı için mi birkaç kez bana ve benim yazdıklarımı alıntılayarak mesaj yazdı. Bak yine morardın. :)) Bak şu an bile beni konuşarak birbirinize kur yapıyorsunuz :)))
Morarmak derken? İnan @XEfe.Bey senin fikirlerini umursamıyor. Ben de umursamıyorum açıkçası ve seninle bos laflara giremem. Göz ardı listeme hoş geldin. En ateist sensin tamam.

Tamam en ateist sizsiniz demek istiyorum hocam bunlara o kadar. Din tartışmak cidden zaman kaybı. İsteyen istediğine inansın. Bana insanlık önemli. Bana saygılı olduğu sürece ben de ona saygı duyarım. Size de iyi günler.

Morarmak derken? İnan @XEfe.Bey senin fikirlerini umursamıyor. Ben de umursamıyorum açıkçası ve seninle bos laflara giremem. Göz ardı listeme hoş geldin. En ateist sensin tamam.
Hocam bu insanlarla laf dalaşına girmemeniz konuşunda sizi takdir ediyorum. Bir şey demedim fakat direk size dolaylı yoldan süslüman demeye çalışıyor.

Hocam bu insanlarla laf dalaşına girmemeniz konuşunda sizi takdir ediyorum. Bir şey demedim fakat direk size dolaylı yoldan süslüman demeye çalışıyor.
Fark ettim hocam. İlla din tartışmasına girip konu kilitlemeye çalışır bunlar. İstediğini desin gerçekten umurumda değil. Ben de sizi sabrınızdan takdir ediyorum.

Daha bilgisayarımı yenileyemiyorum 9 senelik Casper kullanıyorum.
Ben daha bunu yapamıyorum kurban kesmek benim için şuan son model bir Lamborghini yada full donanım Mercedes Maybach almakla eş değer.
Bu mesajı görmemişim. Maalesef benim de sistemimde sorun var hocam para kazanmaya çalışıyorum çalışarak. İnşallah kurtulacağım bu dertten. Size de kolay gelsin umarım bir gün istediğiniz bilgisayarı alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı