Kurgu İçin Laptop Önerisi

seruraz89

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Kurgu için laptop almayı düşünüyorum bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bir tane bütçeme de uygun bir laptop buldum değerlendirirseniz çok iyi olur. Kullanacağım programlar after effects premier pro ve photoshop. Size hem bulduğum laptopun linkini koyucam hem de yapacağım işlerle ilgili video lyrics kliplerin linkini koyucam az çok ne yapmak istediğim kafanızda şekillensin diye. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Dolar da artıyor devamlı acil almam lazım. Masaüstü düşünmüyorum bu arada. Çok profesyonel işler değil benimkiler. Donma, kasma fazla yapmasın yeterli. Bütçem en fazla 13 14 bin lira. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.
İlgilendiğim laptopun linki:
Yapmak istediğim tarzdaki videoların linkleri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ağır olmasın diye veya oyuncu sistemi gibi gözükmesin diye mi bunu almak istiyorsunuz. Eğer sizin için ağırlık ve ofis notebooku gibi görünmemesinin bir önemi yoksa çok daha iyi sitemler var.
Mesela bunun gibi, Monster diye önyargılı olmanız muhtemel ama berbat Clevo kasalarından değil, sorun yaratacağını sanmam ve attığınız notebookla ağırlığı aynı.

Ağır olmasın diye veya oyuncu sistemi gibi gözükmesin diye mi bunu almak istiyorsunuz. Eğer sizin için ağırlık ve ofis notebooku gibi görünmemesinin bir önemi yoksa çok daha iyi sitemler var.
Mesela bunun gibi, Monster diye önyargılı olmanız muhtemel ama berbat Clevo kasalarından değil, sorun yaratacağını sanmam ve attığınız notebookla ağırlığı aynı.
bu laptopu seçmemdeki sebep rami yüksek olması ve ekranı büyük olması. ekran büyüklüğü 17.3 olması önemli benim için. rami yüksek yazdım ama çok da anlamıyorum belki rami daha düşük olup başka özelliği iyi olur bana daha faydalı olur pek bilemiyorum bu konuları.

bu laptopu seçmemdeki sebep rami yüksek olması ve ekranı büyük olması. ekran büyüklüğü 17.3 olması önemli benim için. rami yüksek yazdım ama çok da anlamıyorum belki rami daha düşük olup başka özelliği iyi olur bana daha faydalı olur pek bilemiyorum bu konuları.
Kullandığınız programlar hakkında pek bilgim yok ama işlemci çoklu çekirek konusunda 2 kata kadar daha fazla performans verebiliyor. Ekran kartı olarak 3050Ti ile MX450'yi karşılaştırmaya gerek yok zaten. Tavsiyem bu veya bu olabilir. RAM konusunda haklısınız fakat bu donanımda 32GB RAM bulmak aşırı zor bu fiyatta.

Kullandığınız programlar hakkında pek bilgim yok ama işlemci çoklu çekirek konusunda 2 kata kadar daha fazla performans verebiliyor. Ekran kartı olarak 3050 Ti ile MX450'yi karşılaştırmaya gerek yok zaten. Tavsiyem bu veya bu olabilir. RAM konusunda haklısınız fakat bu donanımda 32 GB RAM bulmak aşırı zor bu fiyatt
çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için herkese teşekkürler bakıcam önerilerize

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı