Kuroutoshikou RTX 3060 Soğutması nasıldır?

5700TL yetmeyebilir. Aynı kartı ben alırken 5300TL'ye geliyordu. Parayı kargoya verirken çektiği için son günlerde TL değer kaybettiğinden 5550TL'lere çıkmıştı. Bu sabah 5787,55TL çekmiş. 65.262 yen ediyordu. Seninki 63.960 yen ama TL değer kaybetmeye devam edecek gibi görünüyor. Kartındaki parayı 6000TL'ye tamamla derim.
5850 TL'ye çıkardım. Bir de sizin kaç gün sonra para çekti ? Benim 40 saate yakın oldu provizyonda hiçbir şey yok. 0.01 Japon Yeni denemesini çekmedi müşteri hizmetleri ile konuştum ve çözdüklerini ilettiler ama tekrar çekim yapmadı Amazon.

Ben daha önce yanlışlıkla başka kartı sipariş etmiştim. hesap askıya alınıp sipariş iptal edilmişti. O zaman 1 yen çekilmişti. Hesabı 2. Denememde açtırmıştım. İlk denememde kartla yapılmış herhangi bir alışverişin dekontunu atmıştım. 2.sinde kartın son 4 hanesi gözüken fotoğraf atmıştım. Daha sonra stok takibi yapıp 75.000 yene 3060 siparişi oluşturdum. Yine 1 yen çekti. Sonrasında daha ucuza bulduğum için onu da iptal edip 65.000 yene tekrar sipariş oluşturdum. Bu sefer 1 yen çekmedi. 2. ile 3. Sipariş arasında 1 saat bile geçmemiştir, Belki ondandır. Hesabın, siparişi oluştururken askıya alınmadığı sürece bir sorun olacağını sanmıyorum. Ayın 19'unda siparişi oluşturdum. Bugün para çekildi henüz kargoya verilmedi. Bugün verileceğini düşünüyorum. Teslimat tarihi 9 Kasım görünüyordu; 5 kasıma gerilemiş. Benimde ilk deneyimim.

Ben daha önce yanlışlıkla başka kartı sipariş etmiştim. hesap askıya alınıp sipariş iptal edilmişti. O zaman 1 yen çekilmişti. Hesabı 2. Denememde açtırmıştım. İlk denememde kartla yapılmış herhangi bir alışverişin dekontunu atmıştım. 2.sinde kartın son 4 hanesi gözüken fotoğraf atmıştım. Daha sonra stok takibi yapıp 75.000 yene 3060 siparişi oluşturdum. Yine 1 yen çekti. Sonrasında daha ucuza bulduğum için onu da iptal edip 65.000 yene tekrar sipariş oluşturdum. Bu sefer 1 yen çekmedi. 2. ile 3. Sipariş arasında 1 saat bile geçmemiştir, Belki ondandır. Hesabın, siparişi oluştururken askıya alınmadığı sürece bir sorun olacağını sanmıyorum. Ayın 19'unda siparişi oluşturdum. Bugün para çekildi henüz kargoya verilmedi. Bugün verileceğini düşünüyorum. Teslimat tarihi 9 Kasım görünüyordu; 5 kasıma gerilemiş. Benimde ilk deneyimim.
Gelişme olursa buradan haber verirsiniz hocam benim de 9 Kasım görünüyor aldığım andan beri değişmedi hiç ama sizden 4 gün sonra sipariş vermişim ben bununla da ilgisi olabilir daha erken sanırım.

Benim siparişim bugün kargaya verildi. Keşke parayı da bugün çekseydi. Neyse bilgilendireyim dedim.
Benim hesap ban yedi ve 1 saatte geri açtılar ama sipariş iptal edilmiş. Daha sonra da liste fiyatı arttı alamadım özetle. GTX 1660 aldık çaresizlikten.

Yeni konular

Geri
Yukarı