Kurtarılamayan Google hesabı nasıl geri alınabilir?

Tamir ettirebilirseniz daha iyi olur.

cihazdaki anakart arızasının giderilme durumu yok. en son çare olarak cihazın aktif edilmesi için bir işlem var. o da zaten telefondan hesaba girişin yapıldığı bir cihaz tanımını ortadan kaldırıyor.

Eyyyy Ahaliiiii, Eyy Kuru Kalabalıııık…

Yok mu derdime derman ?

Zaman geçiyor… ⏳

konuyla ilgili bilgi sahibi olan hiç kimse yok mu?

Konu hakkında bilgi sahibi ya da yardımcı olabilecek kimse yok mu forumda?

Son düzenleme:
2021'de telefonu formatladıktan sonra Google hesabına şifreyi unuttuğum için giriş yapamadım. Şifremi unuttum dedim, telefon numarama kod gönderdi. Kodu girdim maile kod gönderdi. Yani üç yıl oldu hâlâ telefondan sonra mail adresine de kod gönderiyor. Çok araştırdım ve bundan şikayetçi olan belki milyonlar var ama bir şey yaptıkları yok.

2021'de telefonu formatladıktan sonra Google hesabına şifreyi unuttuğum için giriş yapamadım. Şifremi unuttum dedim, telefon numarama kod gönderdi. Kodu girdim maile kod gönderdi. Yani üç yıl oldu hâlâ telefondan sonra mail adresine de kod gönderiyor. Çok araştırdım ve bundan şikayetçi olan belki milyonlar var ama bir şey yaptıkları yok.

burda da konu açtık ama burda da bilen kimse yok anlaşılan, bakalım artık profesyonel bilgi sahibi birine ulaşmaya çalışıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı