Kurtlar vadisi dizisinde kullanılan anime müziği

Parti Şapkası

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bunu çok daha önce tespit etmiştim ama şimdi aklıma gelmişken paylaşmak istedim. Kurtlar vadisi pusu 232. bölümünde (başka bölüm ve sahnelerde de vardır ama benim hatırladığım yer burası) bir sahnede arkaplanda çalan müzik "phantom: Requiem for the phantom" isimli bir animenin müzik albümünden alınmış. Kurtlar vadisi pusu bu müziğin melodisini kendine göre değiştirip uyarlayıp kullanmış. Böyle bir dizinin bu müziği nasıl bulup keşfedip kullandığını açıkçası şaşırtıcı bulmuştum o zamanlar. Gerçi bu ikisinin konseptleri birbirine benzer. Kurtlar vadisi bildiğiniz üzere silahlı, çatışmalı aksiyon içerikli bir dizi. Bu anime de aynı şekilde bolca silah kullanılan aksiyon içerikli bir anime. Bu dizinin yapım ekibinden birileri anime izliyormuş onu kanıtlamış oldum. :)
bahsi geçen bölümdeki sahne: (2:07)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Animenin müziği:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı