Kurtlar Vadisi hangi serisini izlemeliyim?

1. kurtlar vadisi (1-97)
2. kurtlar vadisi pusu(1-300)
3. kurtlar vadisi Irak
4. kurtlar vadisi gladyo(bu filmi kurtlar vadisi pusu 93. bölümden sonra izlemeni tavsiye ederim)
5. kurtlar vadisi filistin
6. kurtlar vadisi Vatan(bunu izlemesende olur)

Devlet meselelerine ve politikaya aklın yatıyorsa izle derim yoksa diziyi izleyince gereksiz triplere girersin. Ben izlediğimde küçüktüm maalesef mafya dizisi sanıp, karakterleri idol yapıp sokaklarda millete artislik taslıyorduk ha ne oldu? Yaş ilerledi oturup baştan sona tekrar izleyince, dünyada eşi benzeri olmayan, aslında çok farklı konuların işlendiği gelmiş geçmiş en iyi yerli yapım olduğunu anladık. Eğer yaşın 20 altı ise izlediğinden anlamayabilirsin veya bazı inceleri kaçırabilirsin.

1-97'nin kalitesi farklı, Pusu 1-300'ün kalitesi farklı. Süleyman Çakır öldü dizi bitti falan diyenler dizinin ana temasını, ne anlatmaya çalıştığını kavrayamadıklarından tüm diziyi adam vurmaktan ibaret sanıyorlar. Bu da demek değildir Pusu daha güzel, bence de 1-97'nin kalitesi bariz üstün gerek senaryo olsun lakin pusuda da çok sağlam sahneler ve benim dizideki en sevdiğim karakter olan "Kara" var.

Sıralamanı şu şekilde yap;

Kurtlar Vadisi 1-97
Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Gladio
Kurtlar Vadisi Pusu 1-300
Kurtlar Vadisi Filistin (Pusu'da 100 ile 150 arasında izleyebilirsin)
Kurtlar Vadisi Vatan

Pusu'yu sevmeyip izlemeyenlere de bir sahne atayım. Bunun gibi sahneler nadir çekilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devlet meselelerine ve politikaya aklın yatıyorsa izle derim yoksa diziyi izleyince gereksiz triplere girersin. Ben izlediğimde küçüktüm maalesef mafya dizisi sanıp, karakterleri idol yapıp sokaklarda millete artislik taslıyorduk ha ne oldu? Yaş ilerledi oturup baştan sona tekrar izleyince, dünyada eşi benzeri olmayan, aslında çok farklı konuların işlendiği gelmiş geçmiş en iyi yerli yapım olduğunu anladık. Eğer yaşın 20 altı ise izlediğinden anlamayabilirsin veya bazı inceleri kaçırabilirsin.

1-97'nin kalitesi farklı, Pusu 1-300'ün kalitesi farklı. Süleyman Çakır öldü dizi bitti falan diyenler dizinin ana temasını, ne anlatmaya çalıştığını kavrayamadıklarından tüm diziyi adam vurmaktan ibaret sanıyorlar. Bu da demek değildir Pusu daha güzel, bence de 1-97'nin kalitesi bariz üstün gerek senaryo olsun lakin pusuda da çok sağlam sahneler ve benim dizideki en sevdiğim karakter olan "Kara" var.

Sıralamanı şu şekilde yap;

Kurtlar Vadisi 1-97
Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Gladio
Kurtlar Vadisi Pusu 1-300
Kurtlar Vadisi Filistin (Pusu'da 100 ile 150 arasında izleyebilirsin)
Kurtlar Vadisi Vatan

Pusu'yu sevmeyip izlemeyenlere de bir sahne atayım. Bunun gibi sahneler nadir çekilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hah eline sağlık bu diziyi izleyenlerin yarısı bir süper kahraman çizgi filmi izleyen çocuk gibi izledi.
Havalara girmeye başladılar ama ne yazık ki işin siyaset ve senaryosuna bakmak lazımdı ama gerçekten çok iyi bir diziydi şu anda trt de yayınlanan diziler Kurtlar vadisinin tırnağı bile olamaz.

Kurtlar vadisini izledikçe hayatın o zalim gerçek yüzünü gördükçe, nelerin döndüğünü anladıkça için sızlıyor bişeyler yapmak istiyorsun.
Müslüman'ın derdi bitmez neyse...

Geri
Yukarı