Kurtlar Vadisi ilk 97'den sonra ne geliyor?

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Kurtlar Vadisi'nin kronolojisi nedir? İlk 97'yi bitirdim ancak sırasıyla şimdi ne izleyeceğimi bilmiyorum.

Kurtlar vadisi pusuya geç. Normalde sıralama ilk 97'den sonra kurtlar vadisi terör geliyor. Ama 2 bölüm oynadı ve yayından kalktı. Bu yüzden bir hükmü yok. 300 bölümlük pusunun ilk bölümünden devam edin.

Kurtlar vadisi pusuya geç. Normalde sıralama ilk 97'den sonra kurtlar vadisi terör geliyor. Ama 2 bölüm oynadı ve yayından kalktı. Bu yüzden bir hükmü yok. 300 bölümlük pusunun ilk bölümünden devam edin.
Pusu 1. bölüm geliyor.
Mantıken bana da öyle geliyor ama 1. bölümü açtığım zaman 97 den sonra bir sürü şey olmuş gibi hatta direkt kadroda olmayan insanlarla başladı 1. bölüm kafam karıştı.

Mantıken bana da öyle geliyor ama 1. bölümü açtığım zaman 97'den sonra bir sürü şey olmuş gibi hatta direkt kadroda olmayan insanlarla başladı 1. bölüm kafam karıştı.

Normal hemen çekilmedi çünkü yeni oyuncular girdi kadro genişledi arada 2 yıl zaman farkı var pusunun başları sıkıcı holding işleri falan iskender büyük gelince sarıyor 25 bölümde giriyor.

Normal hemen çekilmedi çünkü yeni oyuncular girdi kadro genişledi arada 2 yıl zaman farkı var pusunun başları sıkıcı holding işleri falan iskender büyük gelince sarıyor 25 bölümde giriyor.
Şimdi baktım da redditten 97 den sonra ırak diyor acaba o kişilerin film ile alakası olabilir mi?

Geri
Yukarı