Sürprizbozan Kurtlar Vadisi ilk 97 olayı nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Spoiler yememek için buraya yazıyorum arkadaşlar, 27. bölümdeyim ve başlayalı 4-5 gün oldu. İlk 97 olayı nedir? 97'den sonra izlememeli miyim?

İlk 97'nin olayı efsane olması. Başka bir olayı yok. Ondan sonra yine Pusu'ya biraz devam edebilirsin ama dediğim gibi sadece biraz. Kv Pusu'da belli bir yerden sonra dizi kötüleşiyor çünkü.

Spoiler yememek için buraya yazıyorum arkadaşlar, 27. bölümdeyim ve başlayalı 4-5 gün oldu. İlk 97 olayı nedir? 97'den sonra izlememeli miyim?

97'den sonra Kurtlar Vadisi pusu baslıyor aslında Kurtlar Vadisi pusu ersoy ulubey filme dahil olduktan sonra izlenmenizi önermem yani Kurtlar Vadisi pusudada 100 bölüm falan var güzel olan.

Kurtlar Vadisi 97. Bölümle beraber bitiyor ve Kurtlar Vadisi Pusu başlıyor. Önce Kurtlar Vadisi'ni bitirin hoşunuza giderse Pusuyu da izlersiniz. Zaten Pusu'da İ.B. sonrası ''ben ne izliyorum ya'' moduna girip bırakırsınız.

60 civarı bölümlerde PANA FİLM giriyor. Bu da dizinin iyice yolundan sapmasını sağlıyor. Yönetmen değişiyor vs. 97'den sonra da Pusu başlıyor. İyice ama iyice izlenmez hale geliyor. Arkadaşların da dediği gibi propaganda aracı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı