Kurtlar Vadisi Pusu kaçıncı bölümde bozulmaya başlıyor?

Patron_07

Centipat
Daha fazla  
Merhaba millet, Kurtlar Vadisi'nin ilk 97 bölümünü ve filmlerini bitirdim ve izlemediğim Pusu kaldı. Konuştuğum çoğu kişi "başı güzel ama sonradan bozuyor" diyor. Sizce nereye kadar izlemeliyim?

O diyenler 14-15 yaşında dizinin ne olduğunu anlamayıp mafya dizisi diye izleyen ergen tayfa.

161'den sonra yavaşlayıp, Poyraz karakterinin olduğu bölümlerde bozulma başlıyor. 232'den sonrası çöp.

Nereye kadar izlemeliyim konusu eğer Kurtlar Vadisi'ne ilk defa başlamış birisi sonuna kadar bitirmelidir. Sadece racon sahneleri ve seyir zevki için, zamanın güzel geçsin diye izliyorsan dediğim gibi 161 veya 232'de bırakabilirsin.

İzlemenize gerek olduğunu düşünmüyorum. Diriliş Ertuğrul izlemekle benzer bir şey. İlk 97 bölümü izledim ben de, belki iki bölümlük "Terör" parçasını izleyebilirsiniz ama edineceklerinize değmez.

İzlemenize gerek olduğunu düşünmüyorum. Diriliş Ertuğrul izlemekle benzer bir şey. İlk 97 bölümü izledim ben de, belki iki bölümlük "Terör" parçasını izleyebilirsiniz ama edineceklerinize değmez.
İzleyip önermesen yine anlarım da izlemeyip önermemen üyelik kıdem durumuna yakışmamış. Forumda böyle eski bir üye olup da şu yazdığınız çok saçma yazı olmuş kusura bakmayın.

@Patron_07 Pusu'nun ilk bölümleri, Ahu Toros ve ihale sahneleri Kurtlar Vadisi ilk 97'den daha güzeldir. Sadece Memati - Yalçın Bulut atışmaları için bile izlenir. Kimseyi dinleme tüm diziyi baştan sona 4 kez bitirmiş biri olarak Pusu ilk 1.Bölüme başla zaten kararını kendin verirsin.

Kendim vadiyi bitirdikten bir süre sonra başladım başlarda şirketleri falan konu alıyor. Oradan ipin ucunu tutup atlıyorlar diğer tarafa birden işin içine insan kaçakçılığı giriyor sonra ipe bir daha tutunup gene zıplıyorlar. Bir bakmışsın o insan kaçakçısı sempatik, halkların kardeşliği derken. Dış güçler, gladyo falan filan... Uzun bir süre direnmeye çalıştım ama 80. bölüme varmadan diziyi bıraktım. Ama tabii zevk meselesi millet deli gibi izliyor.

Geri
Yukarı