Sürprizbozan Kurtlar Vadisi Pusu Kazım karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Arkadaşlar selam. Kurtlar Vadisi serisini izlerken bir oyuncu gözüme çarptı. Kazım çarman mematinin adamı olarak rol yapıyor ve diziye göre çok da iyi dövüşüyor. Gerçekte de dövüş alanıyla ilgilendiğini falan duydum. YouTube'dan bir dövüş maçını izlediğimde sanki iki yaşlı adam dövüşü gibiydi. Sizin düşünceleriniz nedir? Sizce diziden erken ayrılması iyi mi oldu kötü mü oldu?

Namı değer "Ştandart Kazım". Sevdiğim karakterlerdendi açıkçası. İskender büyük hakkını verdi. Biraz saçmaydı bence. Memati çok üstüne gidiyordu. Harcandı diye düşünüyorum. En sevdiğim sahnelerinden biri budur. Kazım indir gelenleri 😃
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Namı değer "Ştandart Kazım". Sevdiğim karakterlerdendi açıkçası. İskender büyük hakkını verdi. Biraz saçmaydı bence. Memati çok üstüne gidiyordu. Harcandı diye düşünüyorum. En sevdiğim sahnelerinden biri budur. Kazım indir gelenleri 😃
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O kadar adamı tek başına haşat eden adam nasıl iskender büyük ve yanındaki 2 safsata adamı indiremedi anlayamadım.Ayrıca memati de Kazıma çok kötü davranıyordu bence.Öldukten sonra 1 kişi bile üzülmedi arkasından.

Kazım ştandar kazım şportif kazım. Çok sevidiğim bir karakterdi çok erken ayrıldı diziden çıktığına üzülmüştüm. Keşke kazım yerine cahit diziden çıksaydı :(.

Kazım ştandar kazım şportif kazım. Çok sevidiğim bir karakterdi çok erken ayrıldı diziden çıktığına üzülmüştüm. Keşke kazım yerine cahit diziden çıksaydı :(.

Kazımın saçları cahitten daha iyi rol yapıyordu

Avrupada bunun ştandartı ne Kazım:D

Zamanında güzeldi geçti bitti fakat bu saçma sapan ebru yerine leyla yerine neden mematiyle kazımı oynatmadilar anlamadım. Sonradan Safiye midir nedir o çıktı cahitin manitası.

Yeni konular

Geri
Yukarı