Kurtlar Vadisi spoiler sonrası zevk verir mi?

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar tam 1 ay önce yani 21 Şubatta yine böyle bir konu açtım ama bu sefer farklı, o zaman 1 spoiler yemiştim artık neredeyse bayağı spoiler yedim.
25.bölümdeyim ve yediğim spoilerlar;
Süleyman Çakır'ın öleceği.
Dizinin sonunda Polat Alemdar'ın kurtlar konseyini çökerteceği.
Elif'in öleceği.
Memati'nin öleceği. (ilk 97'de değil pusuda ölecek)
Polat Alemdar ile hocası aslanın kavga edeceği ve Polat'ın Mehmet Karahan'ın tarafına geçeceği (buna tam emin değilim sadece gözümden kaçtı)
Tombalacı Mehmet'in, Süleyman Çakır tarafından öldüreleceği.

Tüm bunlara rağmen sizce izlenir mi? Açıkçası dizi gerçekten inanılmaz sardı atmosferi de tam benim kişiliğime göre, izlemek istiyorum ben yine ama tek aklıma takılan bu olaylar dışında büyük şeyler oluyor mu yani sarar mı hala?

Arkadaşlar tam 1 ay önce yani 21 şubatta yine böyle bir konu açtım ama bu sefer farklı, o zaman 1 spoiler yemiştim artık nerdeyse baya spoiler yedim
25.Bölümdeyim ve yediğim spoilerlar;
Süleyman çakırın öleceği
Dizinin sonunda Polat alemdarın kurtlar konseyini çökerteceği
Elifin öleceği
Mematinin öleceği (ilk 97 de değil pusuda ölecek)
Polat alemdar ile hocası aslanın kavga edeceği ve Polat'ın Mehmet karahanın tarafına geçeceği (buna tam emin değilim sadece gözümden kaçtı)
Tombalacı mehmetin, Süleyman çakır tarafından öldüreleceği
Tüm bunlara rağmen sizce izlenir mi? Açıkçası dizi gerçekten inanılmaz sardı atmosferi de tam benim kişiliğime göre, izlemek istiyorum ben yine ama tek aklıma takılan bu olaylar dışında büyük şeyler oluyor mu yani sarar mı hala?

@CS Relboron hocam sanırım siz izlemiştiniz müsait olduğunuzda yazarsanız sevinirim.
Hocam daha öğreneceğiniz ufaklı büyüklü bir çok şey var, tabiki izlenir zaten sardığını kendiniz söylemişsiniz. Emin olun diziyi bitirdikten sonra, tekrar izleme isteği gelecek. Önceki açtığınız konuda da söylemiştim diye hatırlıyorum bitirdikten sonra youtube üzerinde diziyi inceleyen dizinin ayrıntılarını detaylarını anlatan videolar var onları izledikten sonra bile farklı anlamlar katacak ve tekrar tekrar izleyeceksiniz.
Özellikle şimdi izlemeyin tabi ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Erliğin hazırladığı bu inceleme çok iyi, kaydedin bitirdikten sonra izlersiniz. Zaten youtube de denk geldiğiniz her kurtlar vadisi sahnesinin altındaki yorumları okursanız mutlaka o sahneyle alakalı bir detayı yazan olduğunu görürsünüz.

Geri
Yukarı